Geen teamfoto beschikbaar.
Wilt u een foto insturen? Dat kan door deze als bijlage in een email te sturen naar website@dzoh.nl.

DZOH 1 - Zaal

4e klasse 04 - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Nieuw Balinge 153202219311
2Protos 2632128171111
3HODO 2431025101510
4DZOH 13300248169
5Tunas 104211181627
6Noordscheschut 3320116886
7Germanicus 14202181446
8Zandpol 321018623
9Hollandscheveld 341031324-113
10Tunas 651041533-183
11Hollandscheveld 430031121-100
12vv Sweel 150051234-220
1214 Mannen Zaal recreatie - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
18-09-202020:30DZOH 112 - 3Tunas 6
02-10-202020:30DZOH 14 - 3Noordscheschut 3
09-10-202020:30DZOH 18 - 2vv Sweel 1
16-10-202020:30DZOH 1Tunas 10
23-10-202019:30Zandpol 3DZOH 1
30-10-202020:30DZOH 1Hollandscheveld 4
02-11-202021:00HODO 2DZOH 1
13-11-202020:30DZOH 1Protos 2
20-11-202020:30DZOH 1HODO 2
27-11-202021:00Tunas 10DZOH 1
02-12-202020:00Nieuw Balinge 1DZOH 1
11-12-202020:30DZOH 1Hollandscheveld 3
18-12-202020:30DZOH 1Germanicus 1
15-01-202122:00Tunas 6DZOH 1
22-01-202121:00Germanicus 1DZOH 1
19-03-202120:00Protos 2DZOH 1
16-04-202120:30DZOH 1Nieuw Balinge 1
19-04-202120:55Hollandscheveld 3DZOH 1
01-02-202121:00Noordscheschut 3DZOH 1
12-02-202121:30vv Sweel 1DZOH 1
19-02-202120:30DZOH 1Zandpol 3
03-03-202121:00Hollandscheveld 4DZOH 1
ZELF TEAMNIEUWS INSTURENEr zijn geen artikelen geplaatst
Noordscheschut 3 - DZOH 1
01-02-2021
21:00

Laatste wedstrijden

19 apr
Hollandscheveld 3 - DZOH 1
16 apr
DZOH 1 - Nieuw Balinge 1
19 mrt
Protos 2 - DZOH 1

Stand competitie

1
Nieuw Balinge 1
11
2
Protos 2
11
3
HODO 2
10
4
DZOH 1
9
5
Tunas 10
7
6
Noordscheschut 3
6
7
Germanicus 1
6
8
Zandpol 3
3
9
Hollandscheveld 3
3
10
Tunas 6
3
11
Hollandscheveld 4
0
12
vv Sweel 1
0
Copyright © 2020 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.