Trainers en leiders

Indien gegevens niet beschikbaar of niet compleet zijn, kunt U contact opnemen met de leeftijdscoordinator (zie ook contact gegevens onder "Contact" in het hoofdmenu op de website).

DZOH 1
Trainer Marc van Meel 06-10209073 marcvanmeel@hotmail.com
Ass-Trainer Martin Koppenol 06-50604543 martinkoppenol@msn.com
Ass. Scheidsrechter Pascal Sanders 06-81558552 pascal_sanders@live.nl
Materiaalman Harm Engbers 06-40569001 harm.engbers1968@gmail.com
Verzorger Simon IJzerman 06-10836434 simonijzerman1992@gmail.com
Teammanager Johan Keen 06-40278730 johankeen@dzoh.nl

DZOH 2
Teammanager Freddy Gossen 06-11238814 freddygossen0@gmail.com
Ass-Trainer Hans van Mensvoort

DZOH 3
Teammanager Stijn Koopman 06-24438824 stijnkoopman8@icloud.com

DZOH 4
Teammanager Elwin Arends 06-49235628 e.arends@quickreclame.nl
Teammanager Dion Soedarmo 06-45775031 dion_soedarmo@hotmail.com

DZOH 5
Teammanager Marwin van de Meer 06-27551122 marwinvandermeer@gmail.com
Teammanager Nick Schepers 06-13192938 nick_schepers@icloud.com

DZOH 6
Teammanager Dylan Hemme 06-40397312 dylanhemme@icloud.com
Teammanager Rick Stulen 06-25464446 rick_john@msn.com

DZOH 7
Teammanager Marc Hoving 06-10790140 marchoving7@gmail.com
Teammanager Dennis Hummel 06-37545399 dennishummel@hotmail.com

DZOH 8
Teammanager Aaldert Feijen 06-46416818
Teammanager Vince Ten Velde 06-30938063 vincetenvelde@gmail.com

DZOH 9
Teammanager Thomas Post 06-38436891 t.g.post@ziggo.nl
Teammanager Jorick Oldengarm 06-37468384 oldengarmjm@gmail.com

35+
Teammanager Gerard de Vries 06-48507189 ggvries@gmail.com

45+
Teammanager Johan Keen 06-40278730 johankeen@dzoh.nl

JO19-1
Trainer Danny Voorn 06-34271323 danny.voorn@hotmail.com
Ass-Trainer Arjan Schoenmakers 06-54235449 arjanschoenmakers@kpnplanet.nl
Ass. scheidsrechter Hardwin Joesten 06-20327959 hardwinjoesten@gmail.com
Teammanger Koen Brouwer 06-15543883 kbrouwer@reigerdael.nl

JO19-2
Trainer Wout van Vilsteren 06-23697433 wvvilsteren@volkerwessels.com
Teammanger Walter Oosterhoff 06-81435124 oosterhoff20@ziggo.nl

JO19-3
Trainer Alain Godron 06-51909597 godron@live.nl
Teammanager Martein Wessel 06-41607456 mjbwessel@live.nl

JO19-4
Trainer Martijn Smit 06-23161175 kbsmit@hotmail.com

JO17-1
Trainer Leroy Rijpers 06-17309272 leroyrijpers@gmail.com
Teammanager Bert van der Leest 06-34271081 b.vanderleest@vivianl.nl

JO17-2
Trainer Dion Soedarmo 06-45775031 dion_soedarmo@hotmail.com
Teammanager Sander Spithoven 06-23770190 sspithoven@hotmail.com

JO17-3
Trainer Tom Nijenboer 06-53358947 tgn.nijenboer@gmail.com
Teammanager Johan van Tiel 06-53430642 hallo@johanvantiel.nl
Teammanager Riekel Pinkster 06-43824224 riekel.pinkster@home.nl

JO15-1
Trainer Youri Keen 06-48876996 yourikeen@gmail.com
Teammanager Henri van der Scheer 06-12129606 h.vdscheer@kpnmail.nl
Teammanager Eric van der Velden 06-44042385

JO15-2
Trainer Marc Hoving 06-10790140 marchoving7@gmail.com
Trainer Jeffrey Keen 06-41217155 jeffreykeen21@outlook.com

JO15-3
Trainer Norbert Hemel 06-23031958 norberthemel@gmail.com
Teammanager Lars Streur 06-12139822 L_Streur@hotmail.com

JO15-4
Trainer Danny Pol 06-11842038 dannypol07032005@gmail.com
Trainer Wessel Stekelenburg 06-15292144 Wjstekelenburg@icloud.com 
Teammanager Maurice Frankel 06-52680624 mgfrankel@hotmail.nl

JO15-5
Trainer Martijn Smit 06-23161175 kbsmit@hotmail.com
Trainer Thijmen Benus 06-11823988 Thijmenbenus@gmail.com

JO13-1
Trainer Melvin Meijrink 0683609410 melvinmeijerink@msn.com
Teammanager Marieke Hoogeveen 06-23161175 marieke9681@gmail.com

JO13-2
Trainer Asmir Mujkic 06-43920520 asko_azra@hotmail.com
Teammanager Lisette Schwieters 06-12177967 lschwieters1988@gmail.com
Teammanager Annemarie Salomons 06-12362621 annemarie@familiesalomons.nl

JO13-3
Trainer Patrick Zuidema 06-42616802 stuur_patrick_post@hotmail.com
Teammanager Hank van der Vaart 06-12685312

JO13-4
Trainer Daniel Sterkenburgh 06-21836912 danielsterkenburgh@ziggo.nl
Teammanager Arno Bakker 06-51962806 arnobakker77@gmail.com

JO13-5
Trainer Stephan Nuijten 06-53991420 stephantt82@gmail.com
Teammanager Janine Veldthuis

JO13-6
Trainer Guido den Hartog 06-55790250 guido.elvira@gmail.com
Teammanager Arjen Rosies 06-24335636

JO11-1
Trainer Jelmer Keen 06-43925667 Jelmerkeen@gmail.com
Trainer Bastin Boer 06-29900870 bastinboer1998@gmail.com

JO11-2
Trainer Daniel Sterkenburgh 06-21836912 danielsterkenburgh@ziggo.nl

JO11-3
Trainer Lars van der Wal 06-55366902 larsvanderwal@gmail.com

JO11-4
Trainer Johnny de Vries 06-14411216 jandevries14hotmail.com
Leider Lieke Schuiling 06-22747541 Liekeschuiling@hotmail.com

JO11-5
Trainer/Leider Hans Schulte 06-41233265 hanschristianschulte@hotmail.com
Trainer Jelmer Keen 06-43925667  jelmerkeen@gmail.com
Trainer Bastin Boer  06-29900870 bastinboer1998@gmail.com

JO10-2
Trainer Robert Stobbe 06-51743196 robertstobbe@hotmail.com
Teammanager Patricia Dusseljee 06-13012725 Patriciaswijnenburg@hotmail.com

JO10-3
Trainer Niek Saaltink 06-28360406 nieksaaltink@gmail.com
Trainer Henk Zijnge 06-22339943 hzijnge@hotmail.com
Teammanager Marieke Beukers 06-57649817 marieke4444@hotmail.com

JO10-4
Trainer Benny Anker 06-17040032 benny.anker@gmail.com
Trainer Tom Panneman 06-51430425 o.panneman@gmail.com
Teammanager Marcus Dauven 06-28546957 markusdauven@gmail.com

JO10-5
Trainer Anouk Bos 06-44757553 anoukbos0206@gmail.com

JO9-1
Trainer Johnny Withoff 06-26178993 withoffjk@gmail.com
Teammanager Mike Kerstens 06-22916695 mikekerstens@gmail.com
Teammanager Jonne de Boer 06-23964332 jonnedeboer@gmail.com

JO9-2
Trainer Richard Mulder 06-52371521 richardmulder82@gmail.com
Trainer Reinier Visser 06-50616875 reinier46hotmail.com
Teammanager Hilda Paasse 06-25520155 hildab79@hotmail.com

JO9-3
Trainer Erik van Braam 06-48965007 erikvanbraam@gmail.com

JO9-4
Trainer Jeffrey Pranger 06-18152588 jeffreypranger19@gmail.com
Teammanager Gerrit v/d Pol 06-22788300 gerritvanderpol81@gmail.com

JO8-1
Trainer Bas Nibbelke 06-45225278 baazzpsv@gmail.com
Trainer Gerard de Vries 06-48507189 ggvries@gmail.com
Teammanager Jelmer Schenk 06-11654767 jelmerschenk@ziggo.nl

JO8-2
Trainer Jelmer Biesma 06-15880059 jelmer_biesma@hotmail.com
Trainer Nick Borsboom 06-53620711 nickborsboom89@hotmail.com
Teammanager Danny Fokkema 06-29035235 dannyfokkema@live.com

JO8-3
Trainer Arjan Veenema 06-34253003 a.s.veenema@gmail.com
Trainer Nico Kruize 06-53370262 j.kruize82@gmail.com
Teammanager Marije Eising 06-30364251 marijebakker1982@hotmail.com

Puppy 1
Trainer Pascal de Sevren Jacquet 06-50606560 pdjacquet@hotmail.com
Teammanager Jolien Jonkers 06-29490893 Jolienjonkers@hotmail.com

Puppy 2
Trainer Peter Winkel 06-13181305 Peterwinkel84@gmail.com
Trainer Richard Pol 06-28072697 richardpol80@hotmail.com
Teammanager Marcel Staphorst 06-52606830 stappie32@gmail.com

Copyright © 2023 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.