Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact Redactie Zoeken

DZOH 1


 

 

 

2e klasse J - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Pelikaan S 1262312104297570
2DESZ 126154754381649
3VEV'67 126144871393246
4De Weide 126118750401041
5De Griffioen 126132115348541
6Gramsbergen 12612595854441
7FC Meppel 126115105757038
8NEC Delfzijl 126122124444038
9Drenthina 126115104552-738
10The Knickerbockers 126113125259-736
11DZOH 1261051159481135
12FC Klazienaveen 126102145755232
13Omlandia 12623212671-459
14HFC '15 126212320116-967
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
22-09-201814:30DZOH 12 - 1FC Meppel 1
29-09-201815:00VEV'67 15 - 2DZOH 1
06-10-201814:30FC Klazienaveen 11 - 2DZOH 1
13-10-201814:30DZOH 11 - 3Drenthina 1
20-10-201815:00De Weide 12 - 1DZOH 1
27-10-201814:30DZOH 14 - 2The Knickerbockers 1
03-11-201814:30DZOH 12 - 3DESZ 1
17-11-201815:00Pelikaan S 12 - 0DZOH 1
24-11-201814:30DZOH 14 - 1NEC Delfzijl 1
01-12-201814:30HFC '15 10 - 6DZOH 1
15-12-201814:30De Griffioen 14 - 1DZOH 1
04-05-201914:30DZOH 14 - 5Pelikaan S 1
09-02-201914:30FC Meppel 11 - 0DZOH 1
16-02-201914:30DZOH 11 - 1VEV'67 1
23-02-201914:30DZOH 13 - 1Gramsbergen 1
02-03-201914:30DZOH 12 - 1Omlandia 1
09-03-201914:30DZOH 11 - 1De Weide 1
16-03-201914:30The Knickerbockers 12 - 1DZOH 1
23-03-201914:30Omlandia 12 - 4DZOH 1
30-03-201915:00DESZ 11 - 2DZOH 1
06-04-201914:30DZOH 10 - 0De Griffioen 1
13-04-201914:30Gramsbergen 13 - 0DZOH 1
20-04-201914:30DZOH 111 - 0HFC '15 1
11-05-201914:30NEC Delfzijl 11 - 0DZOH 1
18-05-201915:00DZOH 13 - 3FC Klazienaveen 1
25-05-201915:00Drenthina 12 - 2DZOH 1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN

Trainingskamp DZOH 1 in Marbella

In navolging van onder andere onze eigen plaatselijke FC, het Rotterdamse Feijenoord en het Duitse Borussia Dortmund, is ook DZOH op trainingskamp naar Marbella.
Mede dankzij de bijdrage van een aantal sponsoren, eigen initiatieven en bijdrages van de selectie, is het ook dit seizoen gelukt om dit te realiseren.
Zaterdagochtend in alle vroegte gingen de selectie en staf van ons eerste elftal op weg naar Eindhoven. Daar steeg rond elf uur het vliegtuig op dat ze naar Malaga bracht.
Nadat ze daar veilig waren aangekomen, werd de reis per bus vervolgd richting Marbella.  Er werd direct duidelijk dat het met recht een trainingskamp is. Om de benen goed te strekken werd er een padel- clinic gedaan ( een mix van tennis en squash). Na dit gebeuren werd er ingecheckt in het prachtige hotel. Van het verloop van de avond en nacht zullen de heren ongetwijfeld zelf nog verslag doen. Vanochtend, zondag, werd er na een heerlijk ontbijt koers gezet naar het trainingsveld. Onder een blauwe hemel, in tegenstelling tot de Emmense grijze lucht, werd er in het zonnetje getraind. Mooi om op deze foto's te zien dat ook een aantal spelers, die lang geblesseerd waren, weer op de weg terug lijken te zijn. Op verzoek vanuit Marbella, om alle DZOH-betrokkenen mee te laten genieten ( of zouden ze ons gewoon jaloers willen maken.....) een kleine foto-impressie. Hopelijk zien we tijdens de rest van het seizoen het resultaat van het trainingskamp omgezet in punten op het veld.
Vanuit Emmen wensen we jullie nog veel plezier de komende dagen.

Bijlagen
dzoh 1 marbella
Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu