Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact Redactie Zoeken

Contact

Hier vindt U contactgegevens van het bestuur, andere vrijwilligers en een link naar de lijst met trainers en leiders onderaan deze pagina.
De taakomschrijving van de bestuursleden vindt U onder het menu-tabje "Clubinfo - Organisatie & Bestuur".
 

Postadres DZOH
J. Hidding, Bergeend 24, 7827 LC, Emmen

Bestuursleden

Voorzitter:
Marco van Gessel, 06-11799391, marcovangessel@dzoh.nl

(Waarnemend) Financiënā€‹/Penningmeester:
De financiele commissie

Secretaris (tevens algemeen contact DZOH):
Jeroen Hidding, 06-12337446, jeroenhidding@dzoh.nl

Voebalzaken:
Jelle Dokter

Accommodatie:
Gert Horstmann 06-27148005, gerthorstmann@dzoh.nl

(Waarnemend) Commerciële Zaken
Jeroen Hidding, 06-12337446, jeroenhidding@dzoh.nl


Andere functies en contact informatie

Ledenadministratie D, E, F, en puppy's:
Karin Speelman, 0591-627394, ledenadministratie1@dzoh.nl

Ledenadministratie A, B, C-junioren, senioren en dames/meisjes:
Jeroen Hidding, 06-12337446, ledenadministratie2@dzoh.nl

Kledingcommissie (kledingfonds):
Woudy Keen, Corine Benus, Linda Hummel en Karin Klaasen, kledingcommissie@dzoh.nl

Consul:
Marten Oosterveld, 06-57466640.
Bij afwezigheid van Marten: Gert Sanders, 06-55622659

Wedstrijdsecretaris:
Bé Duinkerken, 06-22863114, wedstrijdsecretaris@dzoh.nl

Wedstrijdsecretariaat/ontvangst gasten (interim):
Jeroen Hidding, 06-12337446jeroenhidding@dzoh.nl

Kantine:
Kantine DZOH: 0591-631696
Beheerder, Coralie Fokker 06-86657565kantinebeheerder@dzoh.nl

Vermiste kleding:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl 

Website
Wim Ahuis, website@dzoh.nl

Klusteam (olv Gert Sanders):
klusteam@dzoh.nl

 

Toernooien

Coördinator toernooien waar DZOH voor uitgenodigd wordt:
Rene Dale, uittoernooien@dzoh.nl

Coördinator toernooien georganiseerd door DZOH:
Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO8-9 en JO11 toernooi.
Ivar van Os, 06-83945295
 

Leeftijdscoördinatoren

Coordinator Dames/meisjes:
Ger de Boer, 06-22420549 , dames@dzoh.nl

Coordinator Senioren:
Alexander Boer (Alexander.Boer@itworxx.nl) en Ginus Gangelhof (m.gangelhof@ziggo.nl)

Coordinator JO19 (A-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , coordinatorjo19@dzoh.nl

Coordinator JO17 (B-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , coordinatorjo17@dzoh.nl

Coordinator JO14 en JO15 (C-junioren):
Harry van Veldhuizen, 06-57955774coordinatorjo15@dzoh.nlā€‹

Coordinator JO10, JO11, JO12 en JO13 (E- en D-junioren):
Riekel Pinkster, 06-43824224, coordinatorjo11@dzoh.nl

Coordinator Puppy's, JO8 en JO9 (F-pupillen):
Harry Eising, coordinatorjo9@dzoh.nl

Coordinator Scheidsrechters:
Freddy Bekman, 06-52259706, scheidsrechters@dzoh.nl
 

Commissies

Commissie Sponsoring & Partnerschap:


Technische Jeugdcommissie:
Senioren en O19:            Ginus Gangelhof en Alexander Boer
O17 t/m O12:                    Wout van Vilsteren en Tim Aasman
O11 t/m puppy’s:           Johan Keen en Kevin Mooibroek/Jesse van den Berg
Contact: alexanderboer@dzoh.nl, tel: 06-52636879

Alle Trainers en Leiders

Vertrouwenscontactpersonen:
Marianne Verhoeven (KNVB) als het gaat om seksuele intimidatie: 06-12255570 of via marianneverhoeven@knvb.nl
Vertrouwenspunt Sport (NOC*NSF) voor alle overige zaken als persoonlijke dilemma’s, vervelende ervaringen of grensoverschrijdend gedrag: 0900-2025590.

 

Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu