Contact

Hier vindt u contactgegevens van het bestuur, andere vrijwilligers en een link naar de lijst met trainers en leiders onderaan deze pagina.
De taakomschrijving van de bestuursleden vindt u onder het menu-tabje "Clubinfo - Organisatie & Bestuur".

Postadres DZOH
DZOH , p/a Snippenveld 2, 7827 KA, Emmen

Factuuradres DZOH
Penningmeester DZOH, p/a Noordse Stern 38, 7827 TR Emmen

Bestuursleden

Voorzitter (tevens algemeen contact DZOH):
Ginus Gangelhof, 06-10535104, voorzitter@dzoh.nl

Penningmeester:
Marco Sanders, 06-23537925, penningmeester@dzoh.nl

Secretaris:
Monique Hekhuis, 06-52569162, secretaris@dzoh.nl

Voetbalzaken
Ruud Klingenberg, 06-27440444, voetbalzaken@dzoh.nl

Accommodatie:
Gert Sanders, 06-55622659, facilitair@dzoh.nl

Sponsoring:
Jan Katoen, sponsorcommissie@dzoh.nl


Andere functies en contact informatie

Ledenadministratie t/m JO13:
Karin Speelman, 0591-627394ledenadministratie1@dzoh.nl

Ledenadministratie vanaf JO14 t/m JO19
Esmé Mulder, ledenadministratie2@dzoh.nl

Ledenadministratie senioren en dames:
Hank van der Vaart, ledenadministratie3@dzoh.nl

Materiaal beheer:
Jaap Boers, materiaalbeheer@dzoh.nl

Consul:
Marten Oosterveld, 06-57466640.
Bij afwezigheid van Marten: Gert Sanders, 06-55622659

Wedstrijdsecretaris JO13 tm senioren en zaalteam
Annelie Smid, 06-22863114, wedstrijdsecretaris@dzoh.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd tm JO11
Jan Willem van der Weide, 06-39272627, wedstrijdsecretaris-jeugd@dzoh.nl
Bereikbaar tot vrijdag 17.00
Op zaterdag is het wedstrijdsecretariaat bereikbaar op: 0591-631696

Kantine
0591-631696

Vermiste kleding:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl 

DZOH Website
Wim Ahuis, website@dzoh.nl

DZOH Facebook, Instagram en LinkedIn
Olaf Roos, communicatie-pr@dzoh.nl

Klusteam (olv Gert Sanders):
klusteam@dzoh.nl


Toernooien

Coördinator toernooien waar DZOH voor uitgenodigd wordt:
Dion Soedarmo, uittoernooiendzoh3@gmail.com

Coördinator toernooien georganiseerd door DZOH:
Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO8-9 en JO11 toernooi.
Ivar van Os, 06-83945295
 

Scheidsrechterscoördinator
Jonny de Vries, scheidsrechters@dzoh.nl, 06-14411216
 

Leeftijdscoördinatoren

Coordinator Dames/meisjes:
Hans Verhaar, dames@dzoh.nl

Zie voor de rest van de coordinatoren het overzicht van de Voetbalcommissie hieronder

Commissies

Voetbalcommissie DZOH seizoen 2021-2022

Voetbalcommissie DZOH Seizoen 2022-2023

     
Bestuurslid voetbalzaken Ruud Klingenberg voetbalzaken@dzoh.nl 06-27440444
Voorzitter Voetbalcommissie Riekel Pinkster voetbalcommissie@dzoh.nl 06-43824224
Commissielid Harry Eising harryeising@dzoh.nl  06-54376451
Commissielid Alexander Boer alexanderboer@dzoh.nl 06-52636879
KNVB Zaken Johan Keen johankeen@dzoh.nl 06-40278730
Senioren      
Coordinatoren Richard Hoving hoving26@gmail.com 06-11618511
Voetbaltechnisch Alexander Boer alexanderboer@dzoh.nl 06-52636879
JO19      
Coordinator Henk Middeljans coordinatorjo19@dzoh.nl 06-38912375
Voetbaltechnisch Wout van Vilsteren wvvilsteren@volkerwessels.com 06-23697433
JO17      
Coordinatoren Henk Middeljans coordinatorjo17@dzoh.nl 06-38912375
Voetbaltechnisch Wout van Vilsteren wvvilsteren@volkerwessels.com 06-23697433
JO15      
Coordinator Maurice van Staveren coordinatorjo15@dzoh.nl 06-13399503
Voetbaltechnisch Tim Aasman timaasman.dzoh@gmail.com 06-39829191
JO13      
Coordinator Sandra Tichelaar-Boelens coordinatorjo13@dzoh.nl 06-27075476
Voetbaltechnisch Bert van der Leest bertvanderleest@dzoh.nl 06-34271081
JO11, JO10      
Coordinator Jan Willem van der Weide coordinatorjo11@dzoh.nl 06-39272627
Voetbaltechnisch Hans Schulte hansschulte@dzoh.nl 06-41233265
JO8, JO9, Puppy's, Instromers      
Coordinator Jeroen van der Weide jeroenvanderweide@dzoh.nl 06-13399503
Voetbaltechnisch Harry van Veldhuizen harry.dzoh@gmail.com 06-57955774
Voetbaltechnisch Tim Aasman timaasman.dzoh@gmail.com 06-39829191


Kledingcommissie:
Brendy Nijboer, Chantalle Caenen en Marieke Hoogeveen
kledingcommissie@dzoh.nl

Communicatie & PR:
Karin Speelman, Olaf Roos, Wim Ahuis, Simone Busstra - communicatie-pr@dzoh.nl

Activiteiten:
Annemarie Salomons - activiteiten@dzoh.nl

Sponsoring:
Sponsorcommissie:
- Jan Katoen, 06-83162851sponsorcommissie@dzoh.nl
Kledingsponsoren:
- Pieter Ijzerman, 06-53266737, kledingsponsoren@dzoh.nl
Documentatiebeheer, financiën en vriendenbord:
- Ekke van Berkum, 06-81722638dzoh.sponsorcommissie@gmail.com 
Bordsponsoren:
- Frans Meijer, 06-41240698, slottuin@gmail.com
 

Businessclub DZOH
Jan Katoen, 06-83162851businessclub@dzoh.nl 

Vertrouwenscontactpersonen:
Marianne Verhoeven (KNVB) als het gaat om seksuele intimidatie: 06-12255570 of via marianneverhoeven@knvb.nl
Vertrouwenspunt Sport (NOC*NSF) voor alle overige zaken als persoonlijke dilemma’s, vervelende ervaringen of grensoverschrijdend gedrag: 0900-2025590.

Overzicht trainers en leiders

 

Accommodatie

Adres DZOH accommodatie:
Zwanenveld 12, 7827 XA, Emmen

Postadres DZOH:
DZOH , p/a Snippenveld 2, 7827 KA, Emmen

Kantine DZOH:
0591-631696

Route

Volg de borden Emmen, Emmen-Zuid, Rietlanden. In de Rietlanden, volg "Zwanenveld" en dan "sportpark DZOH". Het sportpak ligt midden in de wijk De Rietlanden. Op hetzelfde complex is ook korfbalvereniging EKC 2000 gevestigd.

Bekijk op Google Maps

Copyright © 2023 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.