Contact

Hier vindt U contactgegevens van het bestuur, andere vrijwilligers en een link naar de lijst met trainers en leiders onderaan deze pagina.
De taakomschrijving van de bestuursleden vindt U onder het menu-tabje "Clubinfo - Organisatie & Bestuur".

Postadres DZOH
DZOH , p/a Oeverzwaluw 15, 7827 PR Emmen.
Factuuradres DZOH
Penningmeester DZOH, p/a Noordse Stern 38, 7827 TR Emmen
 

Bestuursleden

Voorzitter (tevens algemeen contact DZOH):
Marco van Gessel, 06-11799391 (spreek een voice-mail in!), voorzitter@dzoh.nl

Penningmeester:
Marco Sanders, 06-23537925, penningmeester@dzoh.nl

Secretaris:
Monique Hekhuis, 06-52569162, secretaris@dzoh.nl

Voetbalzaken (waarnemend)
Ginus Gangelhof, voetbalzaken@dzoh.nl

Accommodatie:
Gert Sanders, 06-55622659, facilitair@dzoh.nl


Andere functies en contact informatie

Ledenadministratie t/m JO13:
Karin Speelman, 0591-627394, ledenadministratie1@dzoh.nl

Ledenadministratie vanaf JO14 t/m senioren, en dames:
Hank van der Vaart, ledenadministratie2@dzoh.nl

Consul:
Marten Oosterveld, 06-57466640.
Bij afwezigheid van Marten: Gert Sanders, 06-55622659

Wedstrijdsecretaris:
Annelie Smid, 06-22863114, wedstrijdsecretaris@dzoh.nl

Wedstrijdsecretariaat/ontvangst gasten:
Vacant

Kantine / wedstrijdsecretariaat:
0591-631696

Vermiste kleding:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl 

Website en Facebook
Wim Ahuis, website@dzoh.nl

Klusteam (olv Gert Sanders):
klusteam@dzoh.nl

Coördinatoren Vrijwilligers
Jaime de Koning 06-28368989 en Chantal Lucassen 06-12334399
vrijwillgers@dzoh.nl  


Toernooien

Coördinator toernooien waar DZOH voor uitgenodigd wordt:
Rene Dale, uittoernooiendzoh3@gmail.com

Coördinator toernooien georganiseerd door DZOH:
Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO8-9 en JO11 toernooi.
Ivar van Os, 06-83945295
 

Leeftijdscoördinatoren

Coordinator Dames/meisjes:
Hans Verhaar, dames@dzoh.nl

Zie voor de rest van de coordinatoren het overzicht van de Voetbalcommissie hieronder

Commissies

Voetbalcommissie DZOH seizoen 2021-2022

  Voorzitter Voetbalcommissie Alexander Boer alexanderboer@dzoh.nl 06-52636879
  Senioren      
  Coördinatoren Ginus Gangelhof voetbalzaken@dzoh.nl 06-10535104
    Alexander Boer alexanderboer@dzoh.nl 06-52636879
  Voetbaltechnisch Ginus Gangelhof voetbalzaken@dzoh.nl 06-10535104
    Alexander Boer alexanderboer@dzoh.nl 06-52636879
  JO19      
  Coördinator Sander Eising coordinatorjo19@dzoh.nl 06-10070840
  Voetbaltechnisch Wout van Vilsteren wvvilsteren@volkerwessels.com 06-23697433
  JO17      
  Coördinator Henk Middeljans coordinatorjo17@dzoh.nl 06-38912375
  Voetbaltechnisch Sander Eising sandereising10@hotmail.com 06-10070840
  JO15      
  Coördinator Riekel Pinkster coordinatorjo15@dzoh.nl 06-43824224
  Voetbaltechnisch Tim Aasman timaasman.dzoh@gmail.com 06-39829191
  JO13, JO12      
  Coördinator Sandra Tichelaar-Boelens coördinatorjo13@dzoh.nl 06-24075476
  Voetbaltechnisch Bert van der Leest bertvanderleest@dzoh.nl 06-34271081
  JO11, JO10, JO9      
  Coördinator Harry Eising coordinatorjo9@dzoh.nl  
  Voetbaltechnisch Johan Keen johankeen@dzoh.nl 06-40278730
  JO8, Puppy's, Instromers      
  Coördinator Harry Eising a.i. en Tim Aasman a.i.

coordinatorjo9@dzoh.nl

 

timaasman.dzoh@gmail.com

06-39829191
  Voetbaltechnisch Harry van Veldhuizen harry.dzoh@gmail.com 06-57955774
    Tim Aasman timaasman.dzoh@gmail.com 06-39829191
  Keepers      
  Coördinator Wout van Vilsteren wvvilsteren@volkerwessels.com 06-23697433


Kledingcommissie (kledingfonds):
Woudy Keen, Corine Benus, en Linda Hummel - kledingcommissie@dzoh.nl

Communicatie & PR:
Marwin van der Meer (voorzitter), Karin Speelman, Olaf Roos, Frans Grooten, Wim Ahuis - communicatie-pr@dzoh.nl

Activiteiten:
Annemarie Salomons - activiteiten@dzoh.nl

Sponsoring:
- Laura de Waard, sponsorcommissie@dzoh.nl
Documentatiebeheer, financiën en vriendenbord:
- Ekke van Berkum, dzoh.sponsorcommissie@gmail.com , 0591-633944

Businessclub DZOH
Hans Verhaar, 06-53741806 - businessclub@dzoh.nl 

Vertrouwenscontactpersonen:
Marianne Verhoeven (KNVB) als het gaat om seksuele intimidatie: 06-12255570 of via marianneverhoeven@knvb.nl
Vertrouwenspunt Sport (NOC*NSF) voor alle overige zaken als persoonlijke dilemma’s, vervelende ervaringen of grensoverschrijdend gedrag: 0900-2025590.

 

Accommodatie

Adres DZOH accommodatie:
Zwanenveld 12, 7827 XA, Emmen

Postadres DZOH:
DZOH , p/a Oeverzwaluw 15, 7827 PR Emmen

Kantine DZOH:
0591-631696

Route

Volg de borden Emmen, Emmen-Zuid, Rietlanden. In de Rietlanden, volg "Zwanenveld" en dan "sportpark DZOH". Het sportpak ligt midden in de wijk De Rietlanden. Op hetzelfde complex is ook korfbalvereniging EKC 2000 gevestigd.

Bekijk op Google Maps

Copyright © 2022 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.