Contact

Hier vindt U contactgegevens van het bestuur, andere vrijwilligers en een link naar de lijst met trainers en leiders onderaan deze pagina.
De taakomschrijving van de bestuursleden vindt U onder het menu-tabje "Clubinfo - Organisatie & Bestuur".

Postadres DZOH
DZOH , p/a Oeverzwaluw 15, 7827 PR Emmen.
Factuuradres DZOH
Penningmeester DZOH, p/a Noordse Stern 38, 7827 TR Emmen

Bestuursleden

Voorzitter (tevens algemeen contact DZOH):
Marco van Gessel, 06-11799391 (spreek een voice-mail in!), voorzitter@dzoh.nl

Penningmeester:
Marco Sanders, 06-23537925, penningmeester@dzoh.nl

Secretaris:
Monique Hekhuis, 06-52569162, secretaris@dzoh.nl

Voetbalzaken:
Jelle Dokter, voetbalzaken@dzoh.nl

Accommodatie:
Gert Sanders, 06-55622659, facilitair@dzoh.nl


Andere functies en contact informatie

Ledenadministratie t/m JO13:
Karin Speelman, 0591-627394, ledenadministratie1@dzoh.nl

Ledenadministratie vanaf JO14 t/m senioren, en dames:
Hank van der Vaart, ledenadministratie2@dzoh.nl

Kledingcommissie (kledingfonds):
Woudy Keen, Corine Benus, en Linda Hummel, kledingcommissie@dzoh.nl

Consul:
Marten Oosterveld, 06-57466640.
Bij afwezigheid van Marten: Gert Sanders, 06-55622659

Wedstrijdsecretaris:
Bé Duinkerken, 06-22863114, wedstrijdsecretaris@dzoh.nl

Wedstrijdsecretariaat/ontvangst gasten:
Vacant

Kantine:
Kantine DZOH: 0591-631696

Vermiste kleding:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl 

Website
Wim Ahuis, website@dzoh.nl

Klusteam (olv Gert Sanders):
klusteam@dzoh.nl

 

Toernooien

Coördinator toernooien waar DZOH voor uitgenodigd wordt:
Rene Dale, uittoernooiendzoh3@gmail.com

Coördinator toernooien georganiseerd door DZOH:
Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO8-9 en JO11 toernooi.
Ivar van Os, 06-83945295
 

Leeftijdscoördinatoren

Coordinator Dames/meisjes:
Hans Verhaar, dames@dzoh.nl

Coordinator Senioren:
Alexander Boer en Ginus Gangelhof, coordinatorsenioren@dzoh.nl

Coordinator JO19 (A-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , coordinatorjo19@dzoh.nl

Coordinator JO17 (B-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , coordinatorjo17@dzoh.nl

Coordinator JO14 en JO15 (C-junioren):
Harry van Veldhuizen, 06-57955774coordinatorjo15@dzoh.nl‚Äč

Coordinator JO10, JO11, JO12 en JO13 (E- en D-junioren):
Riekel Pinkster, 06-43824224coordinatorjo11@dzoh.nl

Coordinator Puppy's, JO8 en JO9 (F-pupillen):
Harry Eising, coordinatorjo9@dzoh.nl
 

Commissies

Commerciële zaken:
- Jan Katoen, jankatoen@dzoh.nl 
- Peter Roos, pgj.roos@hotmail.com , 06-81060604
  Onderhoud reclame uitingen.
- Ekke van Berkum, dzoh.sponsorcommissie@gmail.com , 0591-633944
  Documentatiebeheer, financiën en vriendenbord.

Businessclub DZOH
Hans Verhaar, 06-53741806businessclub@dzoh.nl 

Technische Jeugdcommissie:
Senioren en O19:      Ginus Gangelhof en Alexander Boer
O17 t/m O12:             Wout van Vilsteren en Tim Aasman
O11 t/m puppy’s:        Johan Keen en Jeroen Jansen
Keepers:                    Wout van Vilsteren
Contact: alexanderboer@dzoh.nl, tel: 06-52636879

Alle Trainers en Leiders

Vertrouwenscontactpersonen:
Marianne Verhoeven (KNVB) als het gaat om seksuele intimidatie: 06-12255570 of via marianneverhoeven@knvb.nl
Vertrouwenspunt Sport (NOC*NSF) voor alle overige zaken als persoonlijke dilemma’s, vervelende ervaringen of grensoverschrijdend gedrag: 0900-2025590.

 

Accommodatie

Adres DZOH accommodatie:
Zwanenveld 12, 7827 XA, Emmen

Postadres DZOH:
DZOH , p/a Oeverzwaluw 15, 7827 PR Emmen

Kantine DZOH:
0591-631696

Route

Volg de borden Emmen, Emmen-Zuid, Rietlanden. In de Rietlanden, volg "Zwanenveld" en dan "sportpark DZOH". Het sportpak ligt midden in de wijk De Rietlanden. Op hetzelfde complex is ook korfbalvereniging EKC 2000 gevestigd.

Bekijk op Google Maps

Copyright © 2020 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.