Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact Redactie Zoeken

DZOH 2 - Zaal

4e klasse 18 - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1vv Sweel 11811341361241236
2SVV'04 1191207149797036
3Zandpol 4181116122873534
4Protos 220104610497734
5Zandpol 318101710697931
6EHS'85 1179261691353429
7SC Erica 118918107100728
8Weerdinge 119739139134524
9DZOH 21771985109-2422
10DOSKO 2186012106146-4018
11Hoogeveen 9164012121187-6611
12Emmen 114201262111-496
1214 Mannen Zaal recreatie - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
10-09-201820:30DZOH 21 - 8SC Erica 1
21-09-201820:30vv Sweel 12 - 2DZOH 2
24-09-201821:30DZOH 2 - EHS'85 1
01-10-201821:15Zandpol 43 - 6DZOH 2
08-10-201821:30DZOH 24 - 10DOSKO 2
22-10-201821:30DZOH 2 - EHS'85 1
29-10-201820:30Emmen 12 - 7DZOH 2
05-11-201821:30DZOH 20 - 7SVV'04 1
16-11-201820:30Zandpol 35 - 2DZOH 2
19-11-201821:30DZOH 28 - 6Weerdinge 1
10-12-201820:15EHS'85 115 - 5DZOH 2
11-01-201919:00Protos 24 - 2DZOH 2
14-01-201921:30DZOH 26 - 14vv Sweel 1
21-01-201921:30SC Erica 17 - 12DZOH 2
04-03-201921:30DZOH 27 - 5Zandpol 4
11-02-201921:30DZOH 27 - 5Hoogeveen 9
25-02-201921:30DZOH 212 - 3Emmen 1
13-03-201920:45SVV'04 111 - 3DZOH 2
18-03-201921:30DZOH 21 - 2Zandpol 3
28-03-201921:00DOSKO 2Nog niet gespeeldDZOH 2
08-04-201921:30DZOH 2Nog niet gespeeldProtos 2
15-04-201921:15Weerdinge 1Nog niet gespeeldDZOH 2
03-05-201920:00Hoogeveen 9Nog niet gespeeldDZOH 2
ZELF TEAMNIEUWS INSTURENEr zijn geen artikelen geplaatst
DZOH 2 - Zandpol 3
18-03-2019
1 - 2
DOSKO 2 - DZOH 2
28-03-2019
21:00
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1vv Sweel 136
2SVV'04 136
3Zandpol 434
4Protos 234
5Zandpol 331
6EHS'85 129
7SC Erica 128
8Weerdinge 124
9DZOH 222
10DOSKO 218
11Hoogeveen 911
12Emmen 16
Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu