Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact Redactie Zoeken

DZOH 1

Terug naar teampagina van DZOH 1

Competitie-indeling DZOH 1 bekend

De K.N.V.B. heeft de competitie-indeling van ons eerste elftal voor het komende seizoen bekend gemaakt. Net als in de vorige seizoenen zijn we ingedeeld in de 2e Klasse J. De degradanten HFC ‘15, Omlandia en Fc Klazienaveen en kampioen Pelikaan S zien we logischerwijs niet terug. Daarnaast is V.E.V. 67 er niet meer bij. Zij zijn ingedeeld in de Friese 2e Klasse I. 
De competitie kent vijf nieuwelingen t.o.v. het vorige seizoen. Nieuw zijn de kampioenen uit de 3e Klassen, Sc Elim en Fc Wolvega. Sc Elim stoomde na het kampioenschap in de 4e Klasse een jaar eerder, het afgelopen seizoen in één keer door naar de 2e Klasse. Een puike prestatie in een zware 3e Klasse.  Fc Wolvega is een onbekende en ook redelijk verassend ingedeeld in onze klasse. Het Asser L.T.C. wist via de na-competitie alsnog promotie af te dwingen, nadat het zeker lijkende kampioenschap in de laatste competitie-wedstrijd werd verspeeld. L.T.C. keert na twee jaar afwezigheid terug in de 2e Klasse. Met Gorecht uit Haren en SV Bedum treffen we twee oude bekenden. Beide clubs degradeerden uit de 1e Klasse. Op voorhand lijken dit meteen twee clubs die een hartig woordje zullen meespreken als het om de prijzen gaat.
Zoals we  de laatste jaren niet anders gewend zijn, zal het weer een zware competitie zijn waarin de onderlinge verschillen gering zullen zijn. Onze jonge ploeg in opbouw wist zich de afgelopen beide seizoenen knap te handhaven in de 2e Klasse. De selectie heeft voor het komende seizoen een behoorlijk injectie ondergaan. Naast de aanvulling vanuit de eigen jeugd en het tweede, is de selectie versterkt met een aantal spelers van buiten de club. Reden genoeg om het komende seizoen vol vertrouwen tegemoet te zien. Aan de nieuwe trainer Bert Doldersum de mooie taak om er een geoliede vechtmachine van te maken.
De voorbereiding op het nieuwe seizoen begint op zaterdag 10 augustus a.s. met een trainingsdag. Na een pittig programma begint de competitie op 21 september. Wij verheugen ons op een mooi seizoen.
Zie voor het programma van de voorbereiding op het nieuwe seizoen de team pagina van DZOH 1  op de website.
Onder LEES VERDER staat de indeling van het 1e elftal

1

DESZ 

           
2

DZOH 

           
3

Griffioen De 

           
4

Weide De 

           
5

Drenthina 

           
6

Elim 

           
7

Meppel FC 

           
8

Wolvega FC 

           
9

Gorecht 

           
10

Gramsbergen 

           
11

LTC 

           
12

NEC Delfzijl 

           
13

Bedum SV 

           
14

Knickerbockers The

Terug


 

 

 

2e klasse J - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Pelikaan S 1262312104297570
2DESZ 126154754381649
3VEV'67 126144871393246
4De Weide 126118750401041
5De Griffioen 126132115348541
6Gramsbergen 12612595854441
7FC Meppel 126115105757038
8NEC Delfzijl 126122124444038
9Drenthina 126115104552-738
10The Knickerbockers 126113125259-736
11DZOH 1261051159481135
12FC Klazienaveen 126102145755232
13Omlandia 12623212671-459
14HFC '15 126212320116-967