Kledingsponsoring voor DZOH

Elk jaar aan het begin van het seizoen zijn er bedrijven die een team (of een aantal teams) willen voorzien van kleding. Vaak gaat het dan om inloopshirts, polo’s of presentatiepakken. Uiteraard juichen wij dat van harte toe.
Echter moeten er hierbij een aantal spelregels gehanteerd worden. De meeste van deze spelregels zijn gebaseerd op bestaande contracten met sponsoren en met kledingleverancier Muta.
In seizoen 21/22 zullen we als club een nieuw kledingcontract voor de wedstrijdkleding moeten afsluiten, mede daarom is het in dit, en in komend, seizoen erg belangrijk dat iedereen de juiste weg volgt bij het bestellen van kleding voor teams. Zodat de bestaande en nieuw op te bouwen contacten met de diverse mogelijke partners niet verstoord raken. Het niet volgen van deze spelregels kan leiden tot financiële gevolgen voor DZOH i.v.m. contractbreuk.
Uitgangspunt voor DZOH is dat sponsoring van kleding voor een team zowel voor team, club en sponsor voordelen brengt. En daarnaast niet in strijd is met bestaande sponsorcontracten.

De spelregels:
· De sponsor of het team treedt in contact met het bestuur (voorzitter of penningmeester) om de wensen en mogelijkheden te bespreken
· Er wordt kleding gekozen uit het leveringspakket van Muta. In tegenstelling tot wat vaak gedacht wordt is dit leveringspakket veel breder dan alleen het eigen merk Muta. De kleding wordt besteld bij Muta
· Over de keuze van de kleding kan eventueel direct worden geschakeld met Muta, men is daar helemaal op de hoogte van de DZOH-mogelijkheden
· Muta hanteert in principe dezelfde leveringscondities en prijzen als lokale leveranciers, mocht dat aantoonbaar niet zo zijn kan uitsluitend na overleg en goedkeuring door het bestuur een andere leverancier worden gekozen
· Uitgangspunt is dat de sponsor ook bereid is om elk jaar dat de kleding wordt gebruikt een sponsorbijdrage (grootte hiervan nader te bespreken tussen sponsor en bestuur) aan DZOH te doen, in ruil hiervoor bestaat o.a. de mogelijkheid voor plaatsing van een sponsorbord en zal de sponsor worden opgenomen in de lijst van sponsoren op de website en andere uitingen
· Op de kleding wordt het DZOH-logo aangebracht
· De kleding die volgens deze spelregels is aangeschaft kan als officiële kleding worden gedragen, dus ook tijdens wedstrijden door trainers, leiders en coaches
· Afwijken van deze spelregels is allen mogelijk na overleg met, en goedkeuring door, het bestuur

Wanneer hier vragen over zijn kun je contact opnemen met Marco van Gessel via voorzitter@dzoh.n

Rinus - De KNVB online assistent-trainer

Rinus is een online tool ontwikkeld voor alle jeugdtrainers. Of je nu voor het eerst een team gaat coachen en begeleiden of al in het bezit bent van een KNVB-diploma.
De introductie-video en de trainingen vind je hier: https://rinus.knvb.nl

Samen trefzeker, zullen we het samen doen?

Zoals jullie allemaal zullen weten is alles wat binnen DZOH gebeurt gebaseerd op het werk van vrijwilligers. Gelukkig is er een behoorlijke groep vrijwilligers actief binnen de club. Uiteraard zijn wij als bestuur zeer blij met deze actieve mensen. Wat we echter de laatste tijd merken is dat de groep actieve vrijwilligers steeds vaker extra klussen op zich neemt.
Waarom doen ze dat? Dat is omdat al die mensen ervoor willen zorgen dat al onze spelers lekker kunnen voetballen. Dit betekent echter ook dat de basis onder de club wel smaller wordt. En daarnaast wordt er steeds vaker veel van mensen gevraagd. Dit vinden wij als bestuur een ongewenste situatie.
Een aantal vrijwilligersfuncties zullen echt op korte termijn moeten worden ingevuld wanneer we allemaal willen kunnen blijven voetballen.

De functies die met spoed ingevuld zullen moeten worden zijn in elk geval:

Scheidsrechterscoördinator
Iemand die elke week ervoor zorgt dat voor de wedstrijden die bij DZOH worden gespeeld een scheidsrechter beschikbaar is. Daarnaast is ook het actief vormgeven van een scheidsrechtersbeleid binnen de club onderdeel van deze functie. Neem voor meer informatie over deze uitdagende vrijwilligersfunctie contact op met Marco via voorzitter@dzoh.nl

Scheidsrechters/spelbegeleiders
Zonder scheidsrechters en spelbegeleiders is er geen voetbalwedstrijd mogelijk. Om er voor te zorgen dat we elke wedstrijd van een scheidsrechter of spelbegeleider kunnen voorzien is uitbreiding van het bestand zeer gewenst. Spelbegeleiders zijn bij de jongere jeugd nodig, een hele leuke extra activiteit voor spelers vanuit onze JO15 of JO17!  Lijkt het je leuk om af en toe actief te zijn als scheidsrechter/spelbegeleider neem dan ook contact op met Marco via voorzitter@dzoh.nl

Sponsorcommissieleden
Sponsoren zijn uiterst belangrijk voor onze vereniging. Om een goede relatie op te bouwen met onze huidige sponsoren en vele nieuwe sponsoren aan onze mooi club te binden zijn we met spoed op zoek naar mensen die voor DZOH contacten willen leggen en voor wederzijdse betrokkenheid willen zorgen. Ook hiervoor geldt, bij belangstelling neem contact op! voorzitter@dzoh.nl

Naast bovengenoemde vacatures zijn er binnen onze club nog vele klussen en klusjes die gedaan moeten worden. Alles wat er binnen DZOH gebeuren moet, gebeurd door de inzet van vrijwilligers, als we allemaal een steentje bijdragen bouwen we aan een nog mooiere club dan we al hebben en kunnen we met recht blijven zeggen: “samen trefzeker”

DZOH - S.V. Oosterwolde
26-09-2020
14:30

Laatste wedstrijden

19 sep
LTC - DZOH
5 - 1
12 sep
Stadskanaal - DZOH
8 - 2
8 sep
DZOH - Germanicus
2 - 3

Stand competitie

10
Gorecht
0
11
Elim
0
12
DESZ
0
13
The Knickerbockers
0
14
DZOH
0
Bekijk volledige stand
DZOH - S.V. Oosterwolde
26-09-2020
14:30

Laatste wedstrijden

19 sep
LTC - DZOH
5 - 1
12 sep
Stadskanaal - DZOH
8 - 2
8 sep
DZOH - Germanicus
2 - 3

Stand competitie

10
Gorecht
0
11
Elim
0
12
DESZ
0
13
The Knickerbockers
0
14
DZOH
0
Bekijk volledige stand
Copyright © 2020 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.