Samen trefzeker, zullen we het samen doen?

Zoals jullie allemaal zullen weten is alles wat binnen DZOH gebeurt gebaseerd op het werk van vrijwilligers. Gelukkig is er een behoorlijke groep vrijwilligers actief binnen de club. Uiteraard zijn wij als bestuur zeer blij met deze actieve mensen. Wat we echter de laatste tijd merken is dat de groep actieve vrijwilligers steeds vaker extra klussen op zich neemt.
Waarom doen ze dat? Dat is omdat al die mensen ervoor willen zorgen dat al onze spelers lekker kunnen voetballen. Dit betekent echter ook dat de basis onder de club wel smaller wordt. En daarnaast wordt er steeds vaker veel van mensen gevraagd. Dit vinden wij als bestuur een ongewenste situatie.
Een aantal vrijwilligersfuncties zullen echt op korte termijn moeten worden ingevuld wanneer we allemaal willen kunnen blijven voetballen.

De functies die met spoed ingevuld zullen moeten worden zijn in elk geval:

Scheidsrechterscoördinator
Iemand die elke week ervoor zorgt dat voor de wedstrijden die bij DZOH worden gespeeld een scheidsrechter beschikbaar is. Daarnaast is ook het actief vormgeven van een scheidsrechtersbeleid binnen de club onderdeel van deze functie. Neem voor meer informatie over deze uitdagende vrijwilligersfunctie contact op met Marco via voorzitter@dzoh.nl

Scheidsrechters/spelbegeleiders
Zonder scheidsrechters en spelbegeleiders is er geen voetbalwedstrijd mogelijk. Om er voor te zorgen dat we elke wedstrijd van een scheidsrechter of spelbegeleider kunnen voorzien is uitbreiding van het bestand zeer gewenst. Spelbegeleiders zijn bij de jongere jeugd nodig, een hele leuke extra activiteit voor spelers vanuit onze JO15 of JO17!  Lijkt het je leuk om af en toe actief te zijn als scheidsrechter/spelbegeleider neem dan ook contact op met Marco via voorzitter@dzoh.nl

Sponsorcommissieleden
Sponsoren zijn uiterst belangrijk voor onze vereniging. Om een goede relatie op te bouwen met onze huidige sponsoren en vele nieuwe sponsoren aan onze mooi club te binden zijn we met spoed op zoek naar mensen die voor DZOH contacten willen leggen en voor wederzijdse betrokkenheid willen zorgen. Ook hiervoor geldt, bij belangstelling neem contact op! voorzitter@dzoh.nl

Naast bovengenoemde vacatures zijn er binnen onze club nog vele klussen en klusjes die gedaan moeten worden. Alles wat er binnen DZOH gebeuren moet, gebeurd door de inzet van vrijwilligers, als we allemaal een steentje bijdragen bouwen we aan een nog mooiere club dan we al hebben en kunnen we met recht blijven zeggen: “samen trefzeker”

Terug
Copyright © 2021 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.