Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact Redactie Zoeken

RABO CLUB SUPPORT

De Rabobank Emmen-Coevorden neemt jaarlijks het initiatief om een deel van het coöperatief dividend te investeren in de samenleving via verenigingen en stichtingen in hun werkgebied. Onze vereniging heeft zich ook aangemeld en samen met ca. 200 andere verenigingen en stichtingen uit onze omgeving nemen wij deel aan de actie Rabobank ClubSupport 2019. Vanaf VRIJDAG 27 SEPTEMBER kunnen  leden van de Rabobank Emmen-Coevorden een stem uitbrengen. Ieder lid krijgt 5 stemmen, waarbij er maximaal  2x een stem op dezelfde vereniging of stichting mag worden uitgebracht.  De stemperiode duurt tot en met 11 OKTOBER. Wij hopen dat onze DZOH-leden die ook lid zijn van de Rabobank  zoveel mogelijk hun stem uitbrengen op onze vereniging.
Het bestuur

Terug
Copyright © 2020 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu