Nieuw trainersduo voor JO13-1

Theo Gennissen en Roy Stroeve zullen volgend jaar de JO13-1 gaan trainen en coachen. Beide heren mogen bogen op een rijke voetbalcarrière. Roy in het betaalde voetbal bij achtereenvolgens FC Emmen, Sparta, ADO Den Haag, Heracles en wederom FC Emmen. Theo was een topamateurvoetballer die met name bij WKE furore maakte door daar algeheel Nederlands kampioen bij de amateurs te worden. De technische Commissie is er trots op dat beide heren zich verdienstelijk willen maken binnen onze jeugdopleiding. Roy is sinds een aantal jaren jeugdtrainer binnen DZOH en Theo is nieuw binnen onze vereniging en tevens in het bezit van het UEFA C Diploma. De TC wenst dit nieuwe duo veel succes het komende seizoen!

Terug
Copyright © 2020 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.