Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH 4

4e klasse A - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1FC Klazienaveen 31061333191419
2FC Klazienaveen 4860243192418
3DZOH 4960340132718
4HZVV 51060439182118
5De Weide 41060435211418
6Elim 2951328171116
7SCN 295133031-116
8vv Sweel 2103342827112
9VCG 27007552-470
10SVBO 3100010771-640
0214 Mannen Zaterdag reserve - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
22-09-201814:45DZOH 41 - 0Elim 2
29-09-201813:30FC Klazienaveen 31 - 0DZOH 4
06-10-201813:45DZOH 412 - 1VCG 2
13-10-201814:30vv Sweel 22 - 4DZOH 4
27-10-201813:30DZOH 42 - 3HZVV 5
10-11-201814:30SCN 22 - 5DZOH 4
17-11-201814:15DZOH 412 - 0SVBO 3
01-12-201814:15DZOH 42 - 0De Weide 4
02-02-201914:30FC Klazienaveen 4DZOH 4
16-02-201914:00DZOH 42 - 4FC Klazienaveen 3
24-11-201814:30ZZVV 3Nog niet gespeeldDZOH 4
15-12-201814:30WKE '16 1Nog niet gespeeldDZOH 4
02-03-201912:30Elim 2Nog niet gespeeldDZOH 4
09-03-201914:00DZOH 4Nog niet gespeeldSCN 2
16-03-201914:30SVBO 3Nog niet gespeeldDZOH 4
23-03-201914:00DZOH 4Nog niet gespeeldZZVV 3
06-04-201914:30De Weide 4Nog niet gespeeldDZOH 4
13-04-201914:00DZOH 4Nog niet gespeeldFC Klazienaveen 4
04-05-201914:30HZVV 5Nog niet gespeeldDZOH 4
11-05-201914:00DZOH 4Nog niet gespeeldWKE '16 1
18-05-201912:15VCG 2Nog niet gespeeldDZOH 4
25-05-201914:00DZOH 4Nog niet gespeeldvv Sweel 2
ZELF TEAMNIEUWS INSTURENEr zijn geen artikelen geplaatst
DZOH 4 - FC Klazienaveen 3
16-02-2019
2 - 4
FC Klazienaveen 4 - DZOH 4
23-02-2019
14:30
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1FC Klazienaveen 319
2FC Klazienaveen 418
3DZOH 418
4HZVV 518
5De Weide 418
6Elim 216
7SCN 216
8vv Sweel 212
9VCG 20
10SVBO 30
Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu