Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH JO15-1

Terug naar teampagina van DZOH JO15-1

JO15-1 Moreel Winterkampioen 3e Divisie

Zaterdag 9 december kon er voor het eerst in de historie van DZOH een team Winterkampioen worden in de 3e Divisie. Winst van onze JO15-1 tegen de hekkensluiter was genoeg. Aangezien dat team nog maar 1 punt had verzameld in 10 wedstrijden was het vertrouwen groot. Helaas werd de wedstrijd afgelast vanwege de weersomstandigheden. Daarom vinden we onszelf Moreel Winterkampioen. Een terugblik op de eerste seizoenshelft.

Zoals altijd bestaat het selectieteam uit eerstejaars en tweedejaars spelers. De huidige tweedejaars spelers hebben vorig jaar de nodige ervaring in 3e Divisie Noord opgedaan en gevochten voor de huidige plek in de 3e Divisie. Die nuttige ervaring is door de trainers vakkundig gekoppeld aan die van de huidige eerstejaars. Deze spelers hebben vorig jaar veel geleerd en goed meegedraaid in 3e Divisie Oost. Zoals zo vaak is het de juiste mix die iets tot een succes maakt. Het team begon meteen goed en won alles in de voorbereiding, won alle drie de bekerwedstrijden en heeft in de competitie slechts één keer verloren. Wel moeten we iedere wedstrijd vol aan de bak, want het niveau is hoog en iedereen is aan elkaar gewaagd.

Een mooie groep dus, die tijdens de trainingen en wedstrijden goed samenwerken en ook veel lol hebben. Zaterdag is het vervolg in de beker en na het zaal kersttoernooi staan de oefenwedstrijden in januari alweer gepland, want we willen dit seizoen goed vervolgen. We hopen dat er bij de thuiswedstrijden veel mensen komen kijken en ons steunen. Tot aan de zijlijn!

Ingestuurd door Erik Bakker
Terug
3e divisie H - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1DZOH JO15-122173282245854
2Urk JO15-122160667244348
3V.V. Heerenveen JO15-122152559233647
4ACV JO15-122142634201444
5LSC 1890 JO15-122124663342940
6ONS Sneek JO15-1229494640631
7Heerenveense Boys JO15-1229494547-231
8WVV JO15-122100124144-330
9Emmen JO15-12275103846-826
10Hoogezand JO15-12242162879-5114
11GVAV-Rapiditas JO15-22241171965-4613
12Zuidhorn JO15-12211201793-764
0240 Onder 15 competitie (district A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
23-09-201710:00DZOH JO15-11 - 1LSC 1890 JO15-1
30-09-201710:30Emmen JO15-11 - 2DZOH JO15-1
07-10-201712:30WVV JO15-11 - 3DZOH JO15-1
14-10-201710:00DZOH JO15-111 - 1GVAV-Rapiditas JO15-2
28-10-201713:00V.V. Heerenveen JO15-12 - 1DZOH JO15-1
04-11-201709:30DZOH JO15-12 - 0ACV JO15-1
11-11-201710:00DZOH JO15-15 - 3Urk JO15-1
18-11-201713:15Hoogezand JO15-12 - 7DZOH JO15-1
25-11-201710:00DZOH JO15-14 - 1ONS Sneek JO15-1
02-12-201712:05Heerenveense Boys JO15-11 - 1DZOH JO15-1
03-02-201810:00DZOH JO15-14 - 1Zuidhorn JO15-1
10-02-201812:30GVAV-Rapiditas JO15-21 - 3DZOH JO15-1
17-02-201810:00DZOH JO15-12 - 1WVV JO15-1
10-03-201811:00ACV JO15-11 - 2DZOH JO15-1
24-03-201810:30ONS Sneek JO15-12 - 2DZOH JO15-1
07-04-201810:00DZOH JO15-14 - 0Emmen JO15-1
14-04-201810:45LSC 1890 JO15-10 - 2DZOH JO15-1
21-04-201810:00DZOH JO15-19 - 0Hoogezand JO15-1
28-04-201812:00DZOH JO15-12 - 0V.V. Heerenveen JO15-1
12-05-201810:15Urk JO15-15 - 1DZOH JO15-1
19-05-201810:00DZOH JO15-17 - 0Heerenveense Boys JO15-1
26-05-201811:00Zuidhorn JO15-10 - 7DZOH JO15-1
22-09-201810:15DZOH JO15-1Nog niet gespeeldGVAV-Rapiditas JO15-1
29-09-201813:00Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
06-10-201810:30Flevo Boys JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
13-10-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldd' Olde Veste'54 JO15-1
27-10-201809:45Be Quick '28 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
03-11-201810:15DZOH JO15-1Nog niet gespeeldDrachtster Boys JO15-1
10-11-201812:30Be Quick 1887 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
17-11-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldQuick '20 JO15-1
24-11-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldFC Emmen JO15-1
01-12-201812:30Blauw Wit '34 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
08-12-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldFC Groningen BV JO15-1
09-02-201912:30GVAV-Rapiditas JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
16-02-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldGo Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-1
09-03-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldBe Quick 1887 JO15-1
16-03-201912:45Quick '20 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
23-03-201912:30FC Emmen JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
06-04-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldBlauw Wit '34 JO15-1
13-04-201912:30FC Groningen BV JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
04-05-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldBe Quick '28 JO15-1
11-05-201910:45Drachtster Boys JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
18-05-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldFlevo Boys JO15-1
25-05-201912:30d' Olde Veste'54 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN
Zuidhorn JO15-1 - DZOH JO15-1
26-05-2018
0 - 7
Emmen JO15-1 - DZOH JO15-1
01-09-2018
14:30
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1DZOH JO15-154
2Urk JO15-148
3V.V. Heerenveen JO15-147
4ACV JO15-144
5LSC 1890 JO15-140
6ONS Sneek JO15-131
7Heerenveense Boys JO15-131
8WVV JO15-130
9Emmen JO15-126
10Hoogezand JO15-114
11GVAV-Rapiditas JO15-213
12Zuidhorn JO15-14
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu