Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH JO15-1

Terug naar teampagina van DZOH JO15-1

Floor Heijne op toernooi naar Duitsland!

Floor Heijne mag van 9 tot en met 13 mei op toernooi in Duisburg (Duitsland) met het Nederlands Selectieteam Meisjes Onder 14. Ze zal hier een toernooi gaan spelen tegen verschillende Regioteams uit Duitsland. Floor speelt al het hele jaar bij het KNVB Regioteam Noord/Oost. Vanaf februari is ze (bijna) wekelijks uitgenodigd voor trainingen en wedstrijd met het landelijke team. Ze overleefde iedere selectieronde, waardoor ze nu mee mag op het toernooi. Floor zal binnen dit team veelal als spits in het elftal spelen. De afgelopen oefenwedstrijden gingen super, want ze wist iedere keer een assist of goal af te leveren.
Namens de technische staf en alle spelers van JO15-1 wensen wij Floor heel veel succes in Duisburg!
Joey Rolink

Terug
3e divisie H - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1DZOH JO15-121163275245151
2Urk JO15-121160566224448
3V.V. Heerenveen JO15-121142555233244
4ACV JO15-121132632191341
5LSC 1890 JO15-121123661322939
6Heerenveense Boys JO15-1219484445-131
7ONS Sneek JO15-1219394438630
8WVV JO15-12190123744-727
9Emmen JO15-12165103645-923
10Hoogezand JO15-12142152875-4714
11GVAV-Rapiditas JO15-22141161961-4213
12Zuidhorn JO15-12111191786-694
0240 Onder 15 competitie (district A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
23-09-201710:00DZOH JO15-11 - 1LSC 1890 JO15-1
30-09-201710:30Emmen JO15-11 - 2DZOH JO15-1
07-10-201712:30WVV JO15-11 - 3DZOH JO15-1
14-10-201710:00DZOH JO15-111 - 1GVAV-Rapiditas JO15-2
28-10-201713:00V.V. Heerenveen JO15-12 - 1DZOH JO15-1
04-11-201709:30DZOH JO15-12 - 0ACV JO15-1
11-11-201710:00DZOH JO15-15 - 3Urk JO15-1
18-11-201713:15Hoogezand JO15-12 - 7DZOH JO15-1
25-11-201710:00DZOH JO15-14 - 1ONS Sneek JO15-1
02-12-201712:05Heerenveense Boys JO15-11 - 1DZOH JO15-1
03-02-201810:00DZOH JO15-14 - 1Zuidhorn JO15-1
10-02-201812:30GVAV-Rapiditas JO15-21 - 3DZOH JO15-1
17-02-201810:00DZOH JO15-12 - 1WVV JO15-1
10-03-201811:00ACV JO15-11 - 2DZOH JO15-1
24-03-201810:30ONS Sneek JO15-12 - 2DZOH JO15-1
07-04-201810:00DZOH JO15-14 - 0Emmen JO15-1
14-04-201810:45LSC 1890 JO15-10 - 2DZOH JO15-1
21-04-201810:00DZOH JO15-19 - 0Hoogezand JO15-1
28-04-201812:00DZOH JO15-12 - 0V.V. Heerenveen JO15-1
12-05-201810:15Urk JO15-15 - 1DZOH JO15-1
19-05-201810:00DZOH JO15-17 - 0Heerenveense Boys JO15-1
26-05-201811:00Zuidhorn JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN
DZOH JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1
19-05-2018
7 - 0
Zuidhorn JO15-1 - DZOH JO15-1
26-05-2018
11:00
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1DZOH JO15-151
2Urk JO15-148
3V.V. Heerenveen JO15-144
4ACV JO15-141
5LSC 1890 JO15-139
6Heerenveense Boys JO15-131
7ONS Sneek JO15-130
8WVV JO15-127
9Emmen JO15-123
10Hoogezand JO15-114
11GVAV-Rapiditas JO15-213
12Zuidhorn JO15-14
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu