Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH JO15-1

Terug naar teampagina van DZOH JO15-1

DZOH C1 wint kraker tegen Heerenveen

Het was 28 april 2018, de dag waar de kraker DZOH C1 – vv Heerenveen C1 op de rol stond, de langverwachte ontmoeting tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst. Onder de sfeerverhogende klanken van Survivor’s Eye Of The Tiger betraden beide ploegen het favoriete hoofdveld, waar DZOH het hele seizoen nog onverslaanbaar is gebleken. In Heerenveen had DZOH in de heenronde zijn tot dusver enige competitienederlaag geleden, 2-1 voor de Friezen, dus er was tegen deze tegenstander nog iets recht te zetten. De eerste helft begon mat. Veel foute inspeelpasses aan beide kanten. Heerenveen combineert optisch wat makkelijker als DZOH, zonder dat dit tot echt grote mogelijkheden leidt.
Al vroeg in de wedstrijd lijken de DZOH voorwaartsen Yorick, Wouter en Vincent een lastige middag te gaan krijgen tegen een stug Fries verdedigingsblok. Maar zoals al het gehele seizoen al het geval is: als sommige jongens moeiljjk in de wedstrijd zitten, staan er anderen op, zoals vandaag bijvoorbeeld een uiterst geconcentreerd middenveld, dat strijdt voor iedere meter, door lijkt te hebben dat de slag juist in deze linie gewonnen kan worden.
Dan valt de 1-0 voor DZOH: uit een rebound scoort Yorick op zijn rug liggend in het doelgebied met een soort halve omhaal !! Dit is ook de ruststand.
Na rust lijken beide ploegen de schroom van zich af te gooien en durven meer te voetballen. Hoewel Heerenveen in deze wedstrijd in de voorste linie echte slagkracht lijkt te missen, moet DZOH doelman Sem, die vandaag ongetwijfeld een van zijn beste wedstrijden van het seizoen keept, enkele belangrijke reddingen verrichten. Maar ook DZOH krijgt kansen, waarvan een van de lat terugstuitende bal die niet te missen lijkt, maar die van dichtbij over wordt geschoten. Uiteindelijk trekt DZOH in blessuretijd de wedstrijd naar zich toe: een mooie 1-2 tussen Joost en Tijmen, goed doorzetten van Tijmen over de rechterflank en afgemaakt in de korte hoek, 2-0 voor DZOH, sportpark Zwanenveld ontploft !!!
Geen hoogstaande wedstrijd, maar wel een van begin tot eind toe spannende, met als winnaar het oerdegelijke vechtcollectief van DZOH, waar Heerenveen wellicht over meer individuele kwaliteit beschikt. Ondanks de af en toe pittige overtredingen een sportieve wedstrijd gezien, waar het wederzijdse respect voelbaar was. DZOH is vandaag spekkoper, vergroot de voorsprong op de directe concurrent tot 4 punten en kan als alles mee zit op 19 mei thuis tegen Heerenveense Boys de titel in de 3e divisie H binnenhalen ! Komt dat zien !


Ingestuurd door Gezienus Ballenknhijper
Terug
3e divisie H - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1DZOH JO15-121163275245151
2Urk JO15-121160566224448
3V.V. Heerenveen JO15-121142555233244
4ACV JO15-121132632191341
5LSC 1890 JO15-121123661322939
6Heerenveense Boys JO15-1219484445-131
7ONS Sneek JO15-1219394438630
8WVV JO15-12190123744-727
9Emmen JO15-12165103645-923
10Hoogezand JO15-12142152875-4714
11GVAV-Rapiditas JO15-22141161961-4213
12Zuidhorn JO15-12111191786-694
0240 Onder 15 competitie (district A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
23-09-201710:00DZOH JO15-11 - 1LSC 1890 JO15-1
30-09-201710:30Emmen JO15-11 - 2DZOH JO15-1
07-10-201712:30WVV JO15-11 - 3DZOH JO15-1
14-10-201710:00DZOH JO15-111 - 1GVAV-Rapiditas JO15-2
28-10-201713:00V.V. Heerenveen JO15-12 - 1DZOH JO15-1
04-11-201709:30DZOH JO15-12 - 0ACV JO15-1
11-11-201710:00DZOH JO15-15 - 3Urk JO15-1
18-11-201713:15Hoogezand JO15-12 - 7DZOH JO15-1
25-11-201710:00DZOH JO15-14 - 1ONS Sneek JO15-1
02-12-201712:05Heerenveense Boys JO15-11 - 1DZOH JO15-1
03-02-201810:00DZOH JO15-14 - 1Zuidhorn JO15-1
10-02-201812:30GVAV-Rapiditas JO15-21 - 3DZOH JO15-1
17-02-201810:00DZOH JO15-12 - 1WVV JO15-1
10-03-201811:00ACV JO15-11 - 2DZOH JO15-1
24-03-201810:30ONS Sneek JO15-12 - 2DZOH JO15-1
07-04-201810:00DZOH JO15-14 - 0Emmen JO15-1
14-04-201810:45LSC 1890 JO15-10 - 2DZOH JO15-1
21-04-201810:00DZOH JO15-19 - 0Hoogezand JO15-1
28-04-201812:00DZOH JO15-12 - 0V.V. Heerenveen JO15-1
12-05-201810:15Urk JO15-15 - 1DZOH JO15-1
19-05-201810:00DZOH JO15-17 - 0Heerenveense Boys JO15-1
26-05-201811:00Zuidhorn JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN
DZOH JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1
19-05-2018
7 - 0
Zuidhorn JO15-1 - DZOH JO15-1
26-05-2018
11:00
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1DZOH JO15-151
2Urk JO15-148
3V.V. Heerenveen JO15-144
4ACV JO15-141
5LSC 1890 JO15-139
6Heerenveense Boys JO15-131
7ONS Sneek JO15-130
8WVV JO15-127
9Emmen JO15-123
10Hoogezand JO15-114
11GVAV-Rapiditas JO15-213
12Zuidhorn JO15-14
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu