Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH JO15-1

Terug naar teampagina van DZOH JO15-1

DZOH C1 uitgeschakeld in de beker

Vandaag 16 december 2017 mocht DZOH C1 afreizen naar Meppel voor een ontmoeting in de volgende ronde van het bekertoernooi met Alcides C1. Vooraf was de redenering: Alcides is een goed draaiende Hoofdklasser, maar wij zijn een goed presterende 3e Divisionist, dus het karwei moet zonder al te grote inspanningen te klaren zijn. Het zou die ochtend op het meppeler kunstgras iets anders lopen…
Tot en met de 20e minuut had DZOH de absolute controle over de wedstrijd: in de 5e minuut breekt Vincent door over de linkerkant, schot op doel in eerste instantie gekeerd door de keeper van Alcides, rebound wordt binnengeschoven door Floor, 0-1 voor DZOH. In minuut 20 valt de 0-2 via een min of meer identieke aanval, nu heeft de keeper geen antwoord op de schuiver van Vincent in de korte hoek.
Vanaf dat moment lijkt DZOH het wel te geloven en gaat achterover leunen. Nog voor de rust produceert Alcides de 1-2 en ook de 2-2 via de goed spelende midvoor. Na de rust een wedstrijdbeeld waarin DZOH het wel probeert, maar in tegenstelling tot de frisse, wervelende optredens in de competitie, een inspiratieloze indruk maakt, ipv de vleugels te gebruiken vooral de lange bal op Yorick hanteert, wat voor Alcides uiteraard makkelijk te verdedigen is.
Steeds komen er counters uit de Alcides onderscheppingen, waar veel DZOH-ers nog in voorwaartse richting staan. Alcides dat allang gevoeld heeft dat er tegen dit DZOH wat te halen valt, waar bovendien voor het eerst dit seizoen enkele DZOH-ers zichzelf door onderling gemekker nog verder uit de wedstrijd halen, scoort beheerst de 3-2 uit een rush van de nr. 7 en niet veel later ook via opnieuw de midvoor, die geen strobreed in de weg wordt gelegd om de 4-2 aan te tekenen. Wat stelt DZOH in de 2e helft daar nog tegenover dan? Buiten een vrije trap van Yorick die net over gaat en een slalom van Vincent die op het laatste moment wordt weggewerkt, niet bijster veel. Eindconclusie: een volkomen terechte overwinning voor een degelijk spelend Alcides, dat optimaal profiteert van een ondermaats en onherkenbaar acterend DZOH. Een klassiek gevalletje onderschatting ?


Ingestuurd door Vak H.
Terug
3e divisie H - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1DZOH JO15-121163275245151
2Urk JO15-121160566224448
3V.V. Heerenveen JO15-121142555233244
4ACV JO15-121132632191341
5LSC 1890 JO15-121123661322939
6Heerenveense Boys JO15-1219484445-131
7ONS Sneek JO15-1219394438630
8WVV JO15-12190123744-727
9Emmen JO15-12165103645-923
10Hoogezand JO15-12142152875-4714
11GVAV-Rapiditas JO15-22141161961-4213
12Zuidhorn JO15-12111191786-694
0240 Onder 15 competitie (district A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
23-09-201710:00DZOH JO15-11 - 1LSC 1890 JO15-1
30-09-201710:30Emmen JO15-11 - 2DZOH JO15-1
07-10-201712:30WVV JO15-11 - 3DZOH JO15-1
14-10-201710:00DZOH JO15-111 - 1GVAV-Rapiditas JO15-2
28-10-201713:00V.V. Heerenveen JO15-12 - 1DZOH JO15-1
04-11-201709:30DZOH JO15-12 - 0ACV JO15-1
11-11-201710:00DZOH JO15-15 - 3Urk JO15-1
18-11-201713:15Hoogezand JO15-12 - 7DZOH JO15-1
25-11-201710:00DZOH JO15-14 - 1ONS Sneek JO15-1
02-12-201712:05Heerenveense Boys JO15-11 - 1DZOH JO15-1
03-02-201810:00DZOH JO15-14 - 1Zuidhorn JO15-1
10-02-201812:30GVAV-Rapiditas JO15-21 - 3DZOH JO15-1
17-02-201810:00DZOH JO15-12 - 1WVV JO15-1
10-03-201811:00ACV JO15-11 - 2DZOH JO15-1
24-03-201810:30ONS Sneek JO15-12 - 2DZOH JO15-1
07-04-201810:00DZOH JO15-14 - 0Emmen JO15-1
14-04-201810:45LSC 1890 JO15-10 - 2DZOH JO15-1
21-04-201810:00DZOH JO15-19 - 0Hoogezand JO15-1
28-04-201812:00DZOH JO15-12 - 0V.V. Heerenveen JO15-1
12-05-201810:15Urk JO15-15 - 1DZOH JO15-1
19-05-201810:00DZOH JO15-17 - 0Heerenveense Boys JO15-1
26-05-201811:00Zuidhorn JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN
DZOH JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1
19-05-2018
7 - 0
Zuidhorn JO15-1 - DZOH JO15-1
26-05-2018
11:00
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1DZOH JO15-151
2Urk JO15-148
3V.V. Heerenveen JO15-144
4ACV JO15-141
5LSC 1890 JO15-139
6Heerenveense Boys JO15-131
7ONS Sneek JO15-130
8WVV JO15-127
9Emmen JO15-123
10Hoogezand JO15-114
11GVAV-Rapiditas JO15-213
12Zuidhorn JO15-14
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu