Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH JO15-1

3e divisie H - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1DZOH JO15-122173282245854
2Urk JO15-122160667244348
3V.V. Heerenveen JO15-122152559233647
4ACV JO15-122142634201444
5LSC 1890 JO15-122124663342940
6ONS Sneek JO15-1229494640631
7Heerenveense Boys JO15-1229494547-231
8WVV JO15-122100124144-330
9Emmen JO15-12275103846-826
10Hoogezand JO15-12242162879-5114
11GVAV-Rapiditas JO15-22241171965-4613
12Zuidhorn JO15-12211201793-764
0240 Onder 15 competitie (district A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
23-09-201710:00DZOH JO15-11 - 1LSC 1890 JO15-1
30-09-201710:30Emmen JO15-11 - 2DZOH JO15-1
07-10-201712:30WVV JO15-11 - 3DZOH JO15-1
14-10-201710:00DZOH JO15-111 - 1GVAV-Rapiditas JO15-2
28-10-201713:00V.V. Heerenveen JO15-12 - 1DZOH JO15-1
04-11-201709:30DZOH JO15-12 - 0ACV JO15-1
11-11-201710:00DZOH JO15-15 - 3Urk JO15-1
18-11-201713:15Hoogezand JO15-12 - 7DZOH JO15-1
25-11-201710:00DZOH JO15-14 - 1ONS Sneek JO15-1
02-12-201712:05Heerenveense Boys JO15-11 - 1DZOH JO15-1
03-02-201810:00DZOH JO15-14 - 1Zuidhorn JO15-1
10-02-201812:30GVAV-Rapiditas JO15-21 - 3DZOH JO15-1
17-02-201810:00DZOH JO15-12 - 1WVV JO15-1
10-03-201811:00ACV JO15-11 - 2DZOH JO15-1
24-03-201810:30ONS Sneek JO15-12 - 2DZOH JO15-1
07-04-201810:00DZOH JO15-14 - 0Emmen JO15-1
14-04-201810:45LSC 1890 JO15-10 - 2DZOH JO15-1
21-04-201810:00DZOH JO15-19 - 0Hoogezand JO15-1
28-04-201812:00DZOH JO15-12 - 0V.V. Heerenveen JO15-1
12-05-201810:15Urk JO15-15 - 1DZOH JO15-1
19-05-201810:00DZOH JO15-17 - 0Heerenveense Boys JO15-1
26-05-201811:00Zuidhorn JO15-10 - 7DZOH JO15-1
22-09-201810:15DZOH JO15-1Nog niet gespeeldGVAV-Rapiditas JO15-1
29-09-201813:00Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
06-10-201810:30Flevo Boys JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
13-10-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldd' Olde Veste'54 JO15-1
27-10-201809:45Be Quick '28 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
03-11-201810:15DZOH JO15-1Nog niet gespeeldDrachtster Boys JO15-1
10-11-201812:30Be Quick 1887 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
17-11-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldQuick '20 JO15-1
24-11-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldFC Emmen JO15-1
01-12-201812:30Blauw Wit '34 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
08-12-201810:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldFC Groningen BV JO15-1
09-02-201912:30GVAV-Rapiditas JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
16-02-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldGo Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-1
09-03-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldBe Quick 1887 JO15-1
16-03-201912:45Quick '20 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
23-03-201912:30FC Emmen JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
06-04-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldBlauw Wit '34 JO15-1
13-04-201912:30FC Groningen BV JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
04-05-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldBe Quick '28 JO15-1
11-05-201910:45Drachtster Boys JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
18-05-201910:00DZOH JO15-1Nog niet gespeeldFlevo Boys JO15-1
25-05-201912:30d' Olde Veste'54 JO15-1Nog niet gespeeldDZOH JO15-1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN

JO15-1 op jacht naar de titel!

Aankomende zaterdag, 19 mei, speelt onze JO15-1 de laatste thuiswedstrijd van het seizoen. Er wordt op het hoofdveld om 10.00 uur afgetrapt tegen Heerenveense Boys. Na een geweldig seizoen mogen we ons na 20 wedstrijden trotse koploper noemen van de 3e divisie!

Wanneer er gewonnen wordt zaterdag en Urk (nummer 2) niet de volledige 3 punten haalt tegen Heerenveen (nummer 3) is de JO15-1 kampioen. Het zou fantastisch zijn als er wederom veel support is langs de lijn. Wees op tijd en schreeuw onze jongens naar de titel!

Tot zaterdag!

Ingestuurd door DZOH JO15-1

Floor Heijne op toernooi naar Duitsland!

Floor Heijne mag van 9 tot en met 13 mei op toernooi in Duisburg (Duitsland) met het Nederlands Selectieteam Meisjes Onder 14. Ze zal hier een toernooi gaan spelen tegen verschillende Regioteams uit Duitsland. Floor speelt al het hele jaar bij het KNVB Regioteam Noord/Oost. Vanaf februari is ze (bijna) wekelijks uitgenodigd voor trainingen en wedstrijd met het landelijke team. Ze overleefde iedere selectieronde, waardoor ze nu mee mag op het toernooi. Floor zal binnen dit team veelal als spits in het elftal spelen. De afgelopen oefenwedstrijden gingen super, want ze wist iedere keer een assist of goal af te leveren.
Namens de technische staf en alle spelers van JO15-1 wensen wij Floor heel veel succes in Duisburg!
Joey Rolink

DZOH C1 wint kraker tegen Heerenveen

Het was 28 april 2018, de dag waar de kraker DZOH C1 – vv Heerenveen C1 op de rol stond, de langverwachte ontmoeting tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst. Onder de sfeerverhogende klanken van Survivor’s Eye Of The Tiger betraden beide ploegen het favoriete hoofdveld, waar DZOH het hele seizoen nog onverslaanbaar is gebleken. In Heerenveen had DZOH in de heenronde zijn tot dusver enige competitienederlaag geleden, 2-1 voor de Friezen, dus er was tegen deze tegenstander nog iets recht te zetten. De eerste helft begon mat. Veel foute inspeelpasses aan beide kanten. Heerenveen combineert optisch wat makkelijker als DZOH, zonder dat dit tot echt grote mogelijkheden leidt.
Al vroeg in de wedstrijd lijken de DZOH voorwaartsen Yorick, Wouter en Vincent een lastige middag te gaan krijgen tegen een stug Fries verdedigingsblok. Maar zoals al het gehele seizoen al het geval is: als sommige jongens moeiljjk in de wedstrijd zitten, staan er anderen op, zoals vandaag bijvoorbeeld een uiterst geconcentreerd middenveld, dat strijdt voor iedere meter, door lijkt te hebben dat de slag juist in deze linie gewonnen kan worden.
Dan valt de 1-0 voor DZOH: uit een rebound scoort Yorick op zijn rug liggend in het doelgebied met een soort halve omhaal !! Dit is ook de ruststand.
Na rust lijken beide ploegen de schroom van zich af te gooien en durven meer te voetballen. Hoewel Heerenveen in deze wedstrijd in de voorste linie echte slagkracht lijkt te missen, moet DZOH doelman Sem, die vandaag ongetwijfeld een van zijn beste wedstrijden van het seizoen keept, enkele belangrijke reddingen verrichten. Maar ook DZOH krijgt kansen, waarvan een van de lat terugstuitende bal die niet te missen lijkt, maar die van dichtbij over wordt geschoten. Uiteindelijk trekt DZOH in blessuretijd de wedstrijd naar zich toe: een mooie 1-2 tussen Joost en Tijmen, goed doorzetten van Tijmen over de rechterflank en afgemaakt in de korte hoek, 2-0 voor DZOH, sportpark Zwanenveld ontploft !!!
Geen hoogstaande wedstrijd, maar wel een van begin tot eind toe spannende, met als winnaar het oerdegelijke vechtcollectief van DZOH, waar Heerenveen wellicht over meer individuele kwaliteit beschikt. Ondanks de af en toe pittige overtredingen een sportieve wedstrijd gezien, waar het wederzijdse respect voelbaar was. DZOH is vandaag spekkoper, vergroot de voorsprong op de directe concurrent tot 4 punten en kan als alles mee zit op 19 mei thuis tegen Heerenveense Boys de titel in de 3e divisie H binnenhalen ! Komt dat zien !


Ingestuurd door Gezienus Ballenknhijper
Zuidhorn JO15-1 - DZOH JO15-1
26-05-2018
0 - 7
Emmen JO15-1 - DZOH JO15-1
01-09-2018
14:30
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1DZOH JO15-154
2Urk JO15-148
3V.V. Heerenveen JO15-147
4ACV JO15-144
5LSC 1890 JO15-140
6ONS Sneek JO15-131
7Heerenveense Boys JO15-131
8WVV JO15-130
9Emmen JO15-126
10Hoogezand JO15-114
11GVAV-Rapiditas JO15-213
12Zuidhorn JO15-14
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu