Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH 1

Terug naar teampagina van DZOH 1

Planning wedstrijden DZOH1 komende periode

DZOH speel de komende weken de volgende wedstrijden:
Beker: 1 september thuis tegen Rolderboys1 om 17.00 uur
Oefen: 4 september thuis tegen Elim1 om 19.30 uur
Beker: 8 september uit tegen Noordscheschut1 om 14.30 uur
Oefen: 11 september thuis tegen Weerdinge1 om 19.30 uur
Beker: 15 september thuis tegen VV Emmen 1 om 17.00 uur
Competitie: 22 september thuis tegen FC Meppel1 om 14.30 uur

Terug


 

 

 

2e klasse J - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Pelikaan S 11211103983134
2Gramsbergen 1117222416823
3NEC Delfzijl 1127052718921
4DESZ 1126332216621
5The Knickerbockers 1116232420420
6FC Meppel 1126243125620
7VEV'67 1116143425919
8De Griffioen 11260630201018
9De Weide 1124532120117
10DZOH 1115062524115
11Drenthina 1113261828-1011
12FC Klazienaveen 1112181628-127
13HFC '15 11211101350-374
14Omlandia 11202101238-262
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
22-09-201814:30DZOH 12 - 1FC Meppel 1
29-09-201815:00VEV'67 15 - 2DZOH 1
06-10-201814:30FC Klazienaveen 11 - 2DZOH 1
13-10-201814:30DZOH 11 - 3Drenthina 1
20-10-201815:00De Weide 12 - 1DZOH 1
27-10-201814:30DZOH 14 - 2The Knickerbockers 1
03-11-201814:30DZOH 12 - 3DESZ 1
17-11-201815:00Pelikaan S 12 - 0DZOH 1
24-11-201814:30DZOH 14 - 1NEC Delfzijl 1
01-12-201814:30HFC '15 10 - 6DZOH 1
08-12-201814:30DZOH 1 - Gramsbergen 1
15-12-201814:30De Griffioen 14 - 1DZOH 1
19-01-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldOmlandia 1
26-01-201915:00DESZ 1Nog niet gespeeldDZOH 1
02-02-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldPelikaan S 1
09-02-201914:30FC Meppel 1Nog niet gespeeldDZOH 1
16-02-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldVEV'67 1
09-03-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Weide 1
16-03-201914:30The Knickerbockers 1Nog niet gespeeldDZOH 1
23-03-201914:30Omlandia 1Nog niet gespeeldDZOH 1
06-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Griffioen 1
13-04-201914:30Gramsbergen 1Nog niet gespeeldDZOH 1
20-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldHFC '15 1
11-05-201915:00NEC Delfzijl 1Nog niet gespeeldDZOH 1
18-05-201915:00DZOH 1Nog niet gespeeldFC Klazienaveen 1
25-05-201915:00Drenthina 1Nog niet gespeeldDZOH 1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN
De Griffioen 1 - DZOH 1
15-12-2018
4 - 1
DESZ 1 - DZOH 1
26-01-2019
15:00
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1Pelikaan S 134
2Gramsbergen 123
3NEC Delfzijl 121
4DESZ 121
5The Knickerbockers 120
6FC Meppel 120
7VEV'67 119
8De Griffioen 118
9De Weide 117
10DZOH 115
11Drenthina 111
12FC Klazienaveen 17
13HFC '15 14
14Omlandia 12
Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu