Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH 1

Terug naar teampagina van DZOH 1

DZOH plaatst zich voor halve finale Protos Weering

Net als vorig jaar heeft DZOH zich weten te plaatsen voor de halve finale van het Protos Weering zaalvoetbaltoernooi. Een prestatie van formaat gezien de grote aantal personele wisselingen ten opzichte van vorig jaar. Noemenswaardig en zeer gewaardeerd is het in grote getallen aanwezige DZOH publiek.
In de voorronde werden Stadskanaal en Sweel (za) opgerold om vervolgens met grote moeite van Weerdinge te winnen. De slotwedstrijd tegen competitiegenoot Drenthina ging om de poule winst. Drenthina won de clash overtuigend en bleef zodoende in sporthal Esdal.
DZOH moest in de kwartfinale aantreden tegen Borger, Dwingeloo, CEC en thuisploeg Titan. De eerste wedstrijden liet DZOH prima zaalvoetbal zien met enkele prachtige doelpunten. Borger (6-0) Dwingeloo (6-0) en CEC (5-0) konden het niet bolwerken tegen de frivool spelende Emmenaren. DZOH verzekerde zich dankzij de drie overwinningen al vroegtijdig van de poulewinst en een plekje in de halve finale. De slotwedstrijd tegen het fanatieke en op het randje spelende Titan ging met 2-4 verloren.
De indeling voor de halve finale heeft DZOH net als vorig jaar gekoppeld aan sporthal Zwartemeer. Ook Germanicus is daar weer van de partij. De poule bestaat verder uit favoriet De Weide. Het verrassende Sleen (zo) en dark horse ZZVV. DZOH kan de steun van het publiek in deze pittige poule weer goed gebruiken.
Let op! DZOH speelt pas de derde wedstrijd van de avond (rond 19.00u), maar vorig jaar was de sporthal al snel VOL! Wil je DZOH aanmoedigen in de strijd om een finale plek, kom dan op tijd naar de sporthal! 
Nogmaals dank voor alle support. Namens de PWZ selectie en staf.

Terug


 

 

 

2e klasse J - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Pelikaan S 11211103983134
2Gramsbergen 1117222416823
3NEC Delfzijl 1127052718921
4DESZ 1126332216621
5The Knickerbockers 1116232420420
6FC Meppel 1126243125620
7VEV'67 1116143425919
8De Griffioen 11260630201018
9De Weide 1124532120117
10DZOH 1115062524115
11Drenthina 1113261828-1011
12FC Klazienaveen 1112181628-127
13HFC '15 11211101350-374
14Omlandia 11202101238-262
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
22-09-201814:30DZOH 12 - 1FC Meppel 1
29-09-201815:00VEV'67 15 - 2DZOH 1
06-10-201814:30FC Klazienaveen 11 - 2DZOH 1
13-10-201814:30DZOH 11 - 3Drenthina 1
20-10-201815:00De Weide 12 - 1DZOH 1
27-10-201814:30DZOH 14 - 2The Knickerbockers 1
03-11-201814:30DZOH 12 - 3DESZ 1
17-11-201815:00Pelikaan S 12 - 0DZOH 1
24-11-201814:30DZOH 14 - 1NEC Delfzijl 1
01-12-201814:30HFC '15 10 - 6DZOH 1
08-12-201814:30DZOH 1 - Gramsbergen 1
15-12-201814:30De Griffioen 14 - 1DZOH 1
19-01-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldOmlandia 1
26-01-201915:00DESZ 1Nog niet gespeeldDZOH 1
02-02-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldPelikaan S 1
09-02-201914:30FC Meppel 1Nog niet gespeeldDZOH 1
16-02-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldVEV'67 1
09-03-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Weide 1
16-03-201914:30The Knickerbockers 1Nog niet gespeeldDZOH 1
23-03-201914:30Omlandia 1Nog niet gespeeldDZOH 1
06-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Griffioen 1
13-04-201914:30Gramsbergen 1Nog niet gespeeldDZOH 1
20-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldHFC '15 1
11-05-201915:00NEC Delfzijl 1Nog niet gespeeldDZOH 1
18-05-201915:00DZOH 1Nog niet gespeeldFC Klazienaveen 1
25-05-201915:00Drenthina 1Nog niet gespeeldDZOH 1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN
De Griffioen 1 - DZOH 1
15-12-2018
4 - 1
DESZ 1 - DZOH 1
26-01-2019
15:00
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1Pelikaan S 134
2Gramsbergen 123
3NEC Delfzijl 121
4DESZ 121
5The Knickerbockers 120
6FC Meppel 120
7VEV'67 119
8De Griffioen 118
9De Weide 117
10DZOH 115
11Drenthina 111
12FC Klazienaveen 17
13HFC '15 14
14Omlandia 12
Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu