Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH 1


 

 

 

2e klasse J - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Pelikaan S 115131151114040
2The Knickerbockers 1169253427729
3DESZ 1168443021928
4Gramsbergen 1148243425926
5FC Meppel 1168263632426
6VEV'67 11673642321024
7De Weide 1166642525024
8De Griffioen 1157173223922
9NEC Delfzijl 1157082828021
10Drenthina 1146262829-120
11DZOH 1135172626016
12FC Klazienaveen 1134182230-813
13Omlandia 11522111540-258
14HFC '15 11611141468-544
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
22-09-201814:30DZOH 12 - 1FC Meppel 1
29-09-201815:00VEV'67 15 - 2DZOH 1
06-10-201814:30FC Klazienaveen 11 - 2DZOH 1
13-10-201814:30DZOH 11 - 3Drenthina 1
20-10-201815:00De Weide 12 - 1DZOH 1
27-10-201814:30DZOH 14 - 2The Knickerbockers 1
03-11-201814:30DZOH 12 - 3DESZ 1
17-11-201815:00Pelikaan S 12 - 0DZOH 1
24-11-201814:30DZOH 14 - 1NEC Delfzijl 1
01-12-201814:30HFC '15 10 - 6DZOH 1
08-12-201814:30DZOH 1 - Gramsbergen 1
15-12-201814:30De Griffioen 14 - 1DZOH 1
02-02-201914:30DZOH 1Pelikaan S 1
09-02-201914:30FC Meppel 11 - 0DZOH 1
16-02-201914:30DZOH 11 - 1VEV'67 1
02-03-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldOmlandia 1
09-03-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Weide 1
16-03-201914:30The Knickerbockers 1Nog niet gespeeldDZOH 1
23-03-201914:30Omlandia 1Nog niet gespeeldDZOH 1
30-03-201915:00DESZ 1Nog niet gespeeldDZOH 1
06-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Griffioen 1
13-04-201914:30Gramsbergen 1Nog niet gespeeldDZOH 1
20-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldHFC '15 1
11-05-201915:00NEC Delfzijl 1Nog niet gespeeldDZOH 1
18-05-201915:00DZOH 1Nog niet gespeeldFC Klazienaveen 1
25-05-201915:00Drenthina 1Nog niet gespeeldDZOH 1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN

Trainingskamp DZOH 1 in Marbella

In navolging van onder andere onze eigen plaatselijke FC, het Rotterdamse Feijenoord en het Duitse Borussia Dortmund, is ook DZOH op trainingskamp naar Marbella.
Mede dankzij de bijdrage van een aantal sponsoren, eigen initiatieven en bijdrages van de selectie, is het ook dit seizoen gelukt om dit te realiseren.
Zaterdagochtend in alle vroegte gingen de selectie en staf van ons eerste elftal op weg naar Eindhoven. Daar steeg rond elf uur het vliegtuig op dat ze naar Malaga bracht.
Nadat ze daar veilig waren aangekomen, werd de reis per bus vervolgd richting Marbella.  Er werd direct duidelijk dat het met recht een trainingskamp is. Om de benen goed te strekken werd er een padel- clinic gedaan ( een mix van tennis en squash). Na dit gebeuren werd er ingecheckt in het prachtige hotel. Van het verloop van de avond en nacht zullen de heren ongetwijfeld zelf nog verslag doen. Vanochtend, zondag, werd er na een heerlijk ontbijt koers gezet naar het trainingsveld. Onder een blauwe hemel, in tegenstelling tot de Emmense grijze lucht, werd er in het zonnetje getraind. Mooi om op deze foto's te zien dat ook een aantal spelers, die lang geblesseerd waren, weer op de weg terug lijken te zijn. Op verzoek vanuit Marbella, om alle DZOH-betrokkenen mee te laten genieten ( of zouden ze ons gewoon jaloers willen maken.....) een kleine foto-impressie. Hopelijk zien we tijdens de rest van het seizoen het resultaat van het trainingskamp omgezet in punten op het veld.
Vanuit Emmen wensen we jullie nog veel plezier de komende dagen.

Bijlagen
dzoh 1 marbella

Planning wedstrijden DZOH1 komende periode

DZOH speel de komende weken de volgende wedstrijden:
Beker: 1 september thuis tegen Rolderboys1 om 17.00 uur
Oefen: 4 september thuis tegen Elim1 om 19.30 uur
Beker: 8 september uit tegen Noordscheschut1 om 14.30 uur
Oefen: 11 september thuis tegen Weerdinge1 om 19.30 uur
Beker: 15 september thuis tegen VV Emmen 1 om 17.00 uur
Competitie: 22 september thuis tegen FC Meppel1 om 14.30 uur

DZOH 1 - VEV'67 1
16-02-2019
1 - 1
DZOH 1 - Gramsbergen 1
23-02-2019
14:30
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1Pelikaan S 140
2The Knickerbockers 129
3DESZ 128
4Gramsbergen 126
5FC Meppel 126
6VEV'67 124
7De Weide 124
8De Griffioen 122
9NEC Delfzijl 121
10Drenthina 120
11DZOH 116
12FC Klazienaveen 113
13Omlandia 18
14HFC '15 14
Copyright © 2019 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu