Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

DZOH 1


 

 

 

2e klasse J - Stand
PosTeamWedWinstGelijkVerlVoorTegenSaldoPnt
1Pelikaan S 11110103482631
2Gramsbergen 11072124121223
3VEV'67 11061332221019
4FC Meppel 1116143024619
5NEC Delfzijl 1116052416818
6DESZ 1115332016418
7The Knickerbockers 1105232020017
8De Weide 1114522115617
9DZOH 1105052420415
10De Griffioen 1115062619715
11Drenthina 1103161727-1010
12FC Klazienaveen 1102171324-117
13Omlandia 1110291236-242
14HFC '15 1110110947-381
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) - Wedstrijden
DatumTijdThuisUitslagUit
22-09-201814:30DZOH 12 - 1FC Meppel 1
29-09-201815:00VEV'67 15 - 2DZOH 1
06-10-201814:30FC Klazienaveen 11 - 2DZOH 1
13-10-201814:30DZOH 11 - 3Drenthina 1
20-10-201815:00De Weide 12 - 1DZOH 1
27-10-201814:30DZOH 14 - 2The Knickerbockers 1
03-11-201814:30DZOH 12 - 3DESZ 1
17-11-201815:00Pelikaan S 12 - 0DZOH 1
24-11-201814:30DZOH 14 - 1NEC Delfzijl 1
01-12-201814:30HFC '15 10 - 6DZOH 1
08-12-201814:30DZOH 1 - Gramsbergen 1
15-12-201814:30De Griffioen 1Nog niet gespeeldDZOH 1
19-01-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldOmlandia 1
26-01-201915:00DESZ 1Nog niet gespeeldDZOH 1
02-02-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldPelikaan S 1
09-02-201914:30FC Meppel 1Nog niet gespeeldDZOH 1
16-02-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldVEV'67 1
09-03-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Weide 1
16-03-201914:30The Knickerbockers 1Nog niet gespeeldDZOH 1
23-03-201914:30Omlandia 1Nog niet gespeeldDZOH 1
06-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldDe Griffioen 1
13-04-201914:30Gramsbergen 1Nog niet gespeeldDZOH 1
20-04-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldHFC '15 1
11-05-201915:00NEC Delfzijl 1Nog niet gespeeldDZOH 1
18-05-201914:30DZOH 1Nog niet gespeeldFC Klazienaveen 1
25-05-201914:30Drenthina 1Nog niet gespeeldDZOH 1
ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN

Planning wedstrijden DZOH1 komende periode

DZOH speel de komende weken de volgende wedstrijden:
Beker: 1 september thuis tegen Rolderboys1 om 17.00 uur
Oefen: 4 september thuis tegen Elim1 om 19.30 uur
Beker: 8 september uit tegen Noordscheschut1 om 14.30 uur
Oefen: 11 september thuis tegen Weerdinge1 om 19.30 uur
Beker: 15 september thuis tegen VV Emmen 1 om 17.00 uur
Competitie: 22 september thuis tegen FC Meppel1 om 14.30 uur

DZOH - Nieuwleusen. Niet Zaterdag maar Donderdag!

De wedstrijd van DZOH tegen Nieuwleusen is niet zaterdag maar aankomende donderdag (3 mei). Aanvang 20.00.

DZOH 1 - Gramsbergen 1
08-12-2018
-
De Griffioen 1 - DZOH 1
15-12-2018
14:30
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN

Stand

PosTeamPnt
1Pelikaan S 131
2Gramsbergen 123
3VEV'67 119
4FC Meppel 119
5NEC Delfzijl 118
6DESZ 118
7The Knickerbockers 117
8De Weide 117
9DZOH 115
10De Griffioen 115
11Drenthina 110
12FC Klazienaveen 17
13Omlandia 12
14HFC '15 11
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu