Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

Contact

Hier vindt U contactgegevens van het bestuur, andere vrijwilligers en een link naar de lijst met trainers en leiders onderaan deze pagina.
De taakomschrijving van de bestuursleden vindt U onder het menu-tabje "Clubinfo - Organisatie & Bestuur".
 

Postadres DZOH
J. Hidding, Bergeend 24, 7827 LC, Emmen

Bestuursleden

Voorzitter:
Rinze Savenije, 06-21516320,  rinzesavenije@dzoh.nl

Financiën​/Penningmeester:
Warner Jager, 06-42622248, warnerjager@dzoh.nl

Secretaris (tevens algemeen contact DZOH):
Jeroen Hidding, 06-12337446, jeroenhidding@dzoh.nl

Voebalzaken:
Johan Keen, 0591-633212, johankeen@dzoh.nl

Vereningszaken:
Monique Gooijer-Lambers, 06-19750306, moniquegooijer@dzoh.nl

Accommodatie:
Gert Horstmann 06-27148005, horstmann1966@kpnmail.nl

Commerciële Zaken
Berry Kolmer, berrykolmer@dzoh.nl

Kantinezaken:
Henk Middeljans, 0591-634918henkmiddeljans@dzoh.nl

Andere functies en contact informatie

Ledenadministratie D, E, F, en puppy's:
Karin Speelman, 0591-627394, ledenadm1.dzoh@gmail.com

Ledenadministratie A, B, C-junioren, senioren en dames/meisjes:
Bert van der Leest, 06-34271081ledenadm2.dzoh@gmail.com

Kledingcommissie (kledingfonds):
Woudy Keen, Corine Benus, Linda Hummel en Karin Klaasen,  kleding.dzoh@gmail.com

Consul: 
Vacant

Wedstrijdsecretaris:
Bé Duinkerken, 06-22863114, wedstrijdsecretaris.dzoh85@gmail.com

Wedstrijdsecretariaat/ontvangst gasten (interim):
Jeroen Hidding, 06-12337446jeroenhidding@dzoh.nl

Kantine:
Kantine DZOH: 0591-631696
Beheerder, Coralie Fokker 06-86657565Coralie.dzoh@gmail.com

Vermiste kleding:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl 

Website en Teletekst:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl

Klusteam (olv Gert Sanders):
dzohklusteam@gmail.com

 

Toernooien

CoördinatorToernooien waar DZOH voor uitgenodigd wordt:
Rene Dale, uittoernooien.dzoh@gmail.com

Coördinatoren toernooien georganiseerd door DZOH
Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO11 toernooi.
Gerhard van der Kolk, 0591 – 634052gerhard.van.der.kolk@home.nl

Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO9 toernooi.
Pascal Sanders, 06-81558552, pascal_sanders@live.nl
 

Leeftijdscoördinatoren

Coordinator Dames/meisjes:
Ger de Boer, 06-22420549 , g.m.deboer@wxs.nl

Coordinator Senioren:
Johan Keen, 0591-633212 , johankeen@dzoh.nl

Coordinator JO19 (A-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , coordinatorjo19.dzoh@gmail.com

Coordinator JO17 (B-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , coordinatorjo17.dzoh@gmail.com

Coordinator JO15 (C-junioren):
Harry van Veldhuizen, 06-57955774coordinatorjo15.dzoh@gmail.com

Coordinator JO13 (D-junioren):
Janine Janssens, coordinatorjo13.dzoh@gmail.com

Coordinator JO11 (E-pupillen):
Riekel Pinkster, 06-43824224, coordinatorjo11.dzoh@gmail.com

Coordinatoren JO9 (F-pupillen), onderlinge competitie en Puppy's:
Monique Hekhuis, 06- 52569162, coordinatorjo9.dzoh@gmail.com
 

Commissies

Commissie Activiteiten:
Gerda Boers, 0591-634137,  gerdaboers@dzoh.nl, bestuurslid
Gert Keen, gertkeen@kpnmail.nl, activiteiten algemeen

Commissie Scheidsrehters
Ina Hummel, scheidsrechtersdzoh@gmail.com

Commissie Sponsoring & Partnerschap:

 

Technische Jeugdcommissie:

Joey Rolink, 06-23772815joeyrolink.dzoh@gmail.com
Tim Aasman

Alle Trainers en Leiders

Vertrouwenscontactpersonen:
Marianne Verhoeven (KNVB) als het gaat om seksuele intimidatie: 06-12255570 of via marianneverhoeven@knvb.nl
Vertrouwenspunt Sport (NOC*NSF) voor alle overige zaken als persoonlijke dilemma’s, vervelende ervaringen of grensoverschrijdend gedrag: 0900-2025590.

 

Zuidhorn 1 - DZOH 1
21-04-2018
1 - 1
DZOH 1 - NEC Delfzijl 1
28-04-2018
14:30
ALLE WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN
Meer informatie over het
Oldenburger|Fritom JO11 en JO9 toernooi DZOH

Hamerstuk!

Teamnieuws

ZELF TEAMNIEUWS INSTUREN

Stand DZOH 1

PosTeamPnt
1Pelikaan S 144
2SV Bedum 143
3FC Klazienaveen 139
4NEC Delfzijl 139
5De Weide 136
6Omlandia 136
7Drenthina 131
8DESZ 131
9Gramsbergen 129
10DZOH 128
11FC Meppel 125
12Zuidhorn 123
13Groen Geel 119
14Nieuwleusen SV 111
Copyright © 2018 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu