Menu
HomeTeamsSchema'sClubinfoLid wordenSponsorenContact redactie zoeken

Contact

Hier vindt U contactgegevens van het bestuur, andere vrijwilligers en een link naar de lijst met trainers en leiders onderaan deze pagina.
De taakomschrijving van de bestuursleden vindt U onder het menu-tabje "Clubinfo - Organisatie & Bestuur".
 

Postadres DZOH

J. Hidding, Bergeend 24, 7827 LC, Emmen
 

Bestuursleden

Voorzitter:
Rinze Savenije, 06-21516320,  rinzesavenije@dzoh.nl

Financiën​/Penningmeester:
Warner Jager, 06-42622248, warnerjager@dzoh.nl

Secretaris (tevens algemeen contact DZOH):
Jeroen Hidding, 06-12337446, jeroenhidding@dzoh.nl

Voebalzaken:
Johan Keen, 0591-633212johankeen@dzoh.nl

Jeugdzaken:
Johan Keen, 0591-633212, johankeen@dzoh.nl

Accommodatie:
Vacant, tijdelijk waargenomen door Warner Jager (zie boven)

Commerciële Zaken
Berry Kolmer, berrykolmer@dzoh.nl

Verenigingszaken:
Vacant

Kantinezaken:
Henk Middeljans, 0591-634918henkmiddeljans@dzoh.nl

Andere functies en contact informatie

Ledenadministratie D, E, F, en puppy's:
Karin Speelman, 0591-627394, ledenadm1.dzoh@gmail.com

Ledenadministratie A, B, C-junioren, senioren en dames/meisjes:
Bert van der Leest, 06-34271081ledenadm2.dzoh@gmail.com

Kledingcommissie (kledingfonds):
Woudy Keen, Corine Benus, Linda Hummel en Karin Klaasen,  kleding.dzoh@gmail.com

Consul: 
Vacant

Wedstrijdsecretaris:
Bé Duinkerken, 06-22863114, wedstrijdsecretaris.dzoh85@gmail.com

Wedstrijdsecretariaat/ontvangst gasten (interim):
Jeroen Hidding, 06-12337446jeroenhidding@dzoh.nl

Kantine:
Kantine DZOH: 0591-631696
Kantinebeheerder, Coralie Fokker 06-86657565Coralie.dzoh@gmail.com

Vermiste kleding:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl 

Website en Teletekst:
Wim Ahuis, website@dzoh.nl

Materiaalman:
Jaap Boers, 0591-634137 , jjboers@ziggo.nl

Klusteam (olv Albert Berends):
dzohklusteam@gmail.com

Clubfotograaf DZOH:
Vacant

Toernooien

CoördinatorToernooien waar DZOH voor uitgenodigd wordt:
Rene Dale, uittoernooien.dzoh@gmail.com

Coördinatoren toernooien georganiseerd door DZOH
Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO11 toernooi.
Gerhard van der Kolk, 0591 – 634052gerhard.van.der.kolk@home.nl

Toernooicoördinator DZOH Oldenburger Fritom JO9 toernooi.
Pascal Sanders, 06-81558552, pascal_sanders@live.nl
 

Leeftijdscoördinatoren

Coordinator Dames/meisjes:
Ger de Boer, 06-22420549 , g.m.deboer@wxs.nl

Coordinator Senioren:
Johan Keen, 0591-633212 , johankeen@dzoh.nl

Coordinator JO19 en JO17 (AB-junioren):
Henk Middeljans, 0591-634918 , henkmiddeljans@ziggo.nl

Coordinator JO15 (C-junioren):
Harry van Veldhuizen, 06-57955774harry.dzoh@kpnmail.nl

Coordinator JO13 (D-junioren):
Janine Janssens, janine.janssens@realsupport.nl

Coordinator JO11 (E-pupillen):
Riekel Pinkster, 06-43824224, riekel.pinkster.dzoh@gmail.com

Coordinatoren JO9 (F-pupillen) en Puppy's:
vacant

Commissies

Commissie Activiteiten:
Gerda Boers, 0591-634137,  gerdaboers@dzoh.nl, bestuurslid
Gert Keen, gertkeen@kpnmail.nl, activiteiten algemeen

Commissie Scheidsrehters
Ina Hummel, scheidsrechtersdzoh@gmail.com

Commissie Sponsoring & Partnerschap:

 

Technische Jeugdcommissie:

Joey Rolink, 06-23772815joeyrolink.dzoh@gmail.com
Olaf Roos, 06-31333275olafroos.dzoh@gmail.com
Tim Aasman

Alle Trainers en Leiders

Vertrouwenscontactpersonen:
Marianne Verhoeven (KNVB) als het gaat om seksuele intimidatie: 06-12255570 of via marianneverhoeven@knvb.nl
Vertrouwenspunt Sport (NOC*NSF) voor alle overige zaken als persoonlijke dilemma’s, vervelende ervaringen of grensoverschrijdend gedrag: 0900-2025590.

 

Copyright © 2017 DZOH.nl. Vragen, opmerkingen? Neem contact op met de redactie.
Sluit Menu